Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lábfetisiszta srácok, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfetisiszta srácok, férfiak! Mi izgat titeket pontosan?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenkere: lábujjak, körmök, esetleg combok,lábszag, harisnya, milyen az ideàlis làb? Lábfej?

Mi az ami kiábrándìtò?

Ha a párom szex közben NÈHA csòkolja a lábfejemet akkor ő is fètises?



2015. márc. 11. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy te most mennyi ajánlkozó privit fogsz kapni az elkövetkezendő 24 órában... Belegondoltál, mit indítasz el ezzel a kérdéssel? :D
2015. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1.dehát barátja van
2015. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rávenni, hogy ne csak szex közben csókolja a lábfejedet, akkor viszont CSAK azt. Figyeld meg, mennyire tetszik neki így is a dolog.
2015. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2: asszed érdekli az őket? :D
2015. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A lábfej maga egészében, az ujjak (főleg, ha szép hosszúak), a körmök, a boka, főleg ezek. A harisnyàt utàlom, mezítelen lábakat szeretem.

Nincs olyan, h ideális láb. Legalábbis nekem. Több típus is van, pl. hosszú vékony, szélesebb, mind lehet szép. Még a "csúnya" lábakat is lehet igényessé tenni. Kiábrándító pl. az elhanyagolt köröm, bőrkeményedés.

Szerintem az még önmagában nem fétis.

2015. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kérek privit Köszönöm!

Ha csak a lábfejemet csòkolja attól is simán beindul. De nem nem csak arra koncentrál mielőtt bárki kétségbe esne! Nagyon figyelmes , intelligens , kedves fèrfi, akivel NAGYON jó

Az együttlét. . De mint mondtam szerintem van egy enyhe làb vagy lábfej fètise , ami nem zavar.

Szeretnék a kedvében járni ezèrt is kèrdezek itt

Olyanokat akik tudnak tippeket adni. .

Pl nem annyira szereti a magassarkút jobban kedveli ha mezítláb vagyok , vagy ha magassarkú akkor legyen nyitott amiben làtszik a lábfejem..

Megkèrdeztem őt hogy fetisisztànak tartja e magàt? Annyit mondott az enyémet imádja. . A lábak simán nem tudjàk izgatni, de ha egy csinos lánynak csúnya a làbujja vagy lábfeje, akkor elmegy a kedve... ő mèg normális kategória smèg ha enyhèn fètises is ...

szóval mit szerettek ès mi a kiábrándìtò?

2015. márc. 11. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el a válaszaimat, illetve válasszad ki a rád is vonatkozókat (3, 7!!!, 17) itt egy másik kérdésben :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__66..

2015. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasi nehezen fogja kimondani, (ha eddig még nem beszéltetek ilyen témákban) hogy "igen, lábfétisem van", mert amíg nem tudja biztosan, hogy te ezt SZERETED benne, addig az olyan, mint ha azt kellene mondania, hogy "perverz alak vagyok", és fél a visszautasítástól.


Ne ilyen direkt kérdésekkel indíts, ha nem akarod elriasztani :D

2015. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és abban a másik kérdésben egy kicsit élesebb a helyzet, kifejezetten dominásdit játszana az a kérdező, szóval ezektől meg TE ne ijedj meg :)
2015. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mr Pofon, ezen a domináns jàtèkon jòt mosolyogtam,maga a domina szerep nem az èn posztom, bàr maga az ötlet 1-2 pontban nem rossz.szerintem ki is pròbàlom ;)

Minden esetre Köszönöm.

2015. márc. 11. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!