Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok egy olyan 20-on éves nőről, akinek sok tetoválása van, oldalt felnyírt haja van, gyakran jár feketében, de emellett jókedélyű és jókat lehet vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vidám.
2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
100%

tisztelem mindenki dilijét

na bumm

2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még vörös is, szívesen megismerném
2015. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejönek a "sötét" csajok :)

tetkó, fekete cucc, imádom egy csajon <3

(ilyen pink girl-öktők hányok :D)

a felnyírt haj, hát... ha jól áll az is ok

2015. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem minden a külső. :)
2015. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:

A tetkókat szeretem,főleg ha számára van is jelentésük.

A felnyírt haj az már lány függő.

De amúgy szeretem az extrém lányokat.

2015. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne felnyírt haja, akkor dugnám.
2015. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom, hogy egy vidám, de egyéniség nélküli divatmajom. Az utóbbi két jelzőt azért írtam mert ma elég sok csak így néz ki... Másolják egymást és ez nem jó. A felnyírt haj nem volt divat 10 éve. Ha akkor csináltat valaki, akkor azt mondom, hogy kilóg a sorból és ez nem mindennapi. Akkor tetszik! De ha valaki most vágat ilyen hajat, akkor az nem tetszik.. :( Ennyi! A tetkókra és piercingekre ugyanez vonatkozik!
2015. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Leírtak alapján pont az ideálomba tudnám beleírni ezeket a tulajdonságokat. Vannak akik fújjognak az ilyen extrém stílus miatt de van aki mindent megadna ilyen nőért. ;)
2015. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem szimpi lenne, jól kijönnék. Még tetszene is a leírtak alapján, csak a tetkókat annyira nem szeretem egy lányon
2015. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!