Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látja egy fiú, hogy kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látja egy fiú, hogy kb. leszarom, akkor utána miért teper/ érdeklődik megint?

Figyelt kérdés
Már nem foglalkozok vele, annyi, hogy köszönök neki, de amúgy meguntam már a hangulatingadozásait. Korábban sokszor odamentem hozzá, meg kimutattam neki, hogy szeretem, de hol bunkó volt, hol meg megcsókolt...
2015. márc. 11. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Biztos kakifétise van.
2015. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó volt 1.
2015. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:DDDDDD
2015. márc. 11. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem szarod le kérdező, mert most is éppen vele foglalkozol, ha annyira nem érdekelne ahogy mondod akkor nem kérdezted volna ezt.
2015. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen érdekel, hogy miért viselkedik így. Meg ez nem csak rá jellemző.
2015. márc. 11. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem csak rá jellemző???

Hány fiút szartál le???

2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem szarom le, csak hanyagolom, nem foglalkozok már vele annyit, mint korábban. De ezt magának, meg a bunkó viselkedésének köszönheti.

Azt meg, hogy nemcsak rá jellemző, úgy értem, hogy sokan viselkednek így, hogy ha látják, hogy alább hagy irántuk az érdeklődés, akkor rögtön szaladnak vissza ahhoz, akit korábban elutasítottak.

2015. márc. 11. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
A nőkkel is így van, ha nem foglalkozom vele akkor annál jobban akar teperni, de nem veszi észre hogy leszarom :) Te is így lennél ha egy pasiba bele lennél zúgva :)
2015. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet beléd zúgott...
2015. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!