Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mért kell kínozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mért kell kínozni a pasikat? Azzal, hogy egy mérettel kisebb ruhákat vesztek fel bár lehet hogy csak én látom így, de semmi bajom vele csak érdekel, bár a normális ruhánál is van olyan. 20/F

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 10:57
 1/6 Noydra ***** válasza:

Minden nő tetszeni akar a külvilágnak.

Mi ezzel a bajod?

2015. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs vele bajom, csak ment egy lány az utcán és az összes pasi visszafordult megnézni
2015. márc. 12. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
nem minden nő akar tetszeni a külvilágnak. erre én vagyok az élő példa. mindenkinek joga lenne úgy felöltözni, hogy saját magának tessen. de ezt a férfiak egyből kezdeményezésnek veszik, nem tudom miért. pedig vannak olyan nők is, rajtam kívül, akik maguk örömére csinosítják ki magukat, és nem azért, hogy ti aztán verbálisan vagy tettlegességig elmenve zaklassátok őket mindenhol.... nagy tévedésben vagy. ha ennyire kangörcsös vagy, menj prostihoz, azoknak mindegy úgyis. de ne a nőket hibáztasd már te is, jó?
2015. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem hibáztatom engem nem zavar, nem vagyok kangörcsös

szerintem nagyon csinos vagy te is

2015. márc. 12. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt tenyleg felreertik a ferfiak. Biztos vannak nok akik a ferfiaknak akarnak tetszelegni, de elsosorban en is, es szerintem a nok tobbsege is maganak akar megfelelni. Jol esik a pozitiv visszajelzes, de az is onmagamrol szol, nem a ferfiakrol. Mi nok amugyis sokkal kritikusabban latjuk magunkat, mint a ferfiak.
2015. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"szerintem nagyon csinos vagy te is"


Ezt miből állapítottad meg, az írásképéből? :D

2015. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!