Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány %-a néz ki jól?

Figyelt kérdés

Szerintem ma szinte mindegyik nő jól néz ki, viszont helyes pasit igen ritkán látni.


Férfiak/fiúk: ?

Nők/lányok: ?


2015. márc. 12. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ffi 20

Nok 60

2015. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Las Vegas ***** válasza:
Miért lehet rosszul kinézni egy ablakon?
2015. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Relatív.
2015. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

szerintem sok nő jobban néz ki mint ténylegesen kinéz :D


nézd meg smink nélkül,és ruha nélkül,nagyon kevés az olyan nő aki természetesen szép,és teste is bomba.


elenyésző.Elég ha ismerőseim közül ki indulok,van egy csomó lány akikre azt mondják szép,és van egy a több százból aki tényleg az,neki fészen pl több ezer like van.ÉS külföldi pasijai...na ő mondhatja hogy igen szép vagyok.És elérhet bármit.


egy srácnak nincs sminkje,meg nem csal az alakjával ha utcára lép :D HA nők is így lennének,hát fintorognátok sokat.

2015. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a fiatal korosztályt vesszük akkor sokkal nagyobb százalék. Én így 40 felett inkább nem venném bele az embereket meg mondjuk 15 alatt se.

Férfiak 40%-a

Nők 60%-a

szerintem.

2015. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán jól 10%.
2015. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Vegyük a magyar fiatalok 20-30 év közötti korosztályát:


- A férfiak a nők akár 60-70%-át még saját barátnőként is el tudná képzelni, hiszen alapból nincs fixált női külső tulajdonság (barna szem, szőke haj, 48 és fél kiló stb.), ami alapján a férfiak azonnal hátat fordítanának a nők eltérő sajátossággal rendelkező, nagyobb hányadának. Tehát egy amúgy alacsony szőke nőkért rajongó férfi nem fogja visszautasítani egy magas barna hajú, szép nő közeledését.


- A nők ezzel szemben a férfiak jóindulattal is maximum 10%-át veszik emberszámba, csupán amiatt, mert ezek a férfiak igazi olaszos/spanyolos szupermacsók. Ami még tetézi a szelektálást, az az, hogy minden nő fejében létezik egy úgynevezett "tökéletes férfi", amit úgy sikerült "összekombinálniuk", hogy minden általuk ismert férfiból kiválogatták a lehető legjobb jellemvonásokat, s azt elméletben összegyúrták egyetlen ideál képébe. És ha szóba kerülő férfiak akár egyetlen százaléknyit is eltérnek ettől az elképzelt ideáltól, akkor el is hajtják őket mindenféle idióta kifogásokat találva a miértekre.

2015. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sokkal több szebb lány van, mint jól kinéző fiú/férfi

sajnos

2015. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!