Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemetek az emberek? Miért nem mindegy nekik, hány éves, meg kivel vagyok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival a munkahelyen, eléggé egy hullámhosszon vagyunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Már másfél hónapja ismerkedünk, és most kedden először megcsókolt.

Fantasztikus volt, és már nagyon vártam a pillanatot.

Viszont már egyből megszóltak minket, ugyanis én 26 éves vagyok, ő pedig 44.

Pedig független, egyedülálló emberek vagyunk, de mégis, hogy hát 'az öreg hozzád' meg 'apád lehetne' meg egyéb finomságok, neki pedig a fülem hallatára szólt be egy férfi, amikor átölelt, és odakiabál a férfi, hogy 'szorítsd erősen, mert a végén még megpattan, rugó van a talpában'

Hát kiakadtam teljesen, szólni sem tudtam, ő pedig csak visszakiabált, hogy 'ő egyáltalán nem olyan'

Még nem vagyunk egy pár, de szívből remélem, hogy összejövünk.

Csak annyira elkeserítő, hogy ilyen rosszindulatúak az emberek.

Én sosem szóltam meg embereket a választottjuk miatt, engem miért nem kímélnek?

Mit tegyek, hogy ne vegyem fel ezeket?



2013. szept. 12. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember egy gonosz lény :/
2013. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele. nem a kor számít az csak általában utal valamire de nem mindíg.
2013. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert könnyebb mást fikázni mint a saját életét rendbe rakni
2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gonoszak rigyek+unatkoznak :/ a lenyeg h ti boldogok vagytok szard le oket!:)
2013. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
irigység
2013. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi gázt nem látok ÉN ebben.

A munkahelyeteken meg viselkedjetek, mint egy munkahelyen, nem kéne ott ölelkezni.

2013. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha vonzódtok egymáshoz ne foglalkozz másokkal.Nem az ő boldogságukról van szó.Köztem és a barátnőm közt 20 év van.Először az anyjáék is rossz szemmel nézték , meg a barátai is.Aztán kitartottunk egymás mellett és ma már nem téma.Sőt két barátnője rám is startolt , akik előtte megszóltak minket...

Úgyhogy egy Neoton számból(Emlékül) idézve búcsúzom: "Hiszem mindent szabad , hogyha valakit szeretünk

Elnézi úgyis a világ..." Sok boldogságot!

2013. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki a negatívat látta meg először, ezért írok egy esetleges pozitívat is. Talán csak viccelnek és nem mind irigy és féltékeny vagy rosszindulatú. Munkahelyi viccelődés.
2013. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük,nem érnek annyit,hogy felhúzd magad rajtuk.
2013. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a pedofilok is ugyanezt szokták kérdezni
2013. szept. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!