Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az hogy kevés privátot írtok?

Figyelt kérdés

Sose támadnak be úgy a lányok privátokkal, bármilyen csábos kérdést írok ki magamról, vagy akármiről mintha lánynak adom ki magam és kiírok valamit.


Elég ennyit írni..


"Kedvelem a vad szexet 19/L" jön rá 10 priviát.. :D


Vagy akármi de most ez csak egy pl volt.


2015. márc. 12. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen kérdések nagy részét törlik is belátható időn belül. Öcsém is ezen nyekergett, hogy bezzeg a csajokét nem törlik... Mondtam neki, hogy próbálja ki, hogy lányként ír és azt is ugyanúgy törölték.


De abban egyet kell értenem, hogy egy lánynak több privát megy, és valószínűleg azért, mert a felhasználó társadalom nagyobbik hányada hímnemű :D

2015. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak akkor írok rá valakire, ha olyan kérdésem van hozzá, ami teljesen független a témától, de nekem tudnom kell a választ, mert segítene rajtam. Különben meg kiírhatja bárki milyen egy álom pasi, a fele sem igaz.
2015. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!