Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kövérnek számít ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövérnek számít ez az alak (kép)?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
46-s a vérkereingés szempotnjéából hiteles, ugyanis a súlyzós, izolűált edzés vastagítja az érfalakat, pont azert mert más sportokkal ellentétben nem emelei meg kellően a pulzusszámot, és ez a megvastagodott érfal nagyobb terhet ró a szívre, ezért is tanácsos rendszeresen kardiózni akkor is, ha nem fogyni akarsz.
2015. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
nekem teljesen bejön, full nőies, hasonlít a volt barátnomre:) egyébként te vagy a képen?
2015. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
41%

atyaisten... hat oszinten igen, annak szamit. ne haragudj, en is lany vagyok /19/, de sosem tudnek ennyire elhizni.. es nem azert, mert olyan az alkatom, hanem mert egyszeruen nem birnek tukorbe nezni se...


rettentoen gaz, igen, mar a pin.d se latszik a sok zsirtol, pardon.


es csak sajnalkozom az elozo kommentelo lanyokon, akik azt irjak oket igy szeretik a pasik! hat igen, akinek nem jut mas, annak tokeletesen megteszi ez is. ez nem vonzo, ez nem az a fele no, aki noies es van csipoje, popsija meg melle, ez mar az a tipus aki eleszik tizezer forintot ultohelyeben a mcdonaldsban.


nem tudom mi ert eleted soran, hogy ennyire elhagytad magad ilyen fiatalon /borod alapjan 20-25 lehetsz maximum/, de szerintem nagyon gyorsan valtoztass, ne csak a kinezeted miatt, a kozerzeted is javulni fog!


nyilvan nem kell mindenkinek rubint rekanak lennie /oszinten szolva, szerintem az se noies ha valakin egy par kilo felesleg sincs, csupa csont es bor/, de hidd, el sokat dobna az egeszsegeden es az onertekeleseden! /peldaul nem itt fogod kerdezni mennyire vagy kover, hanem a tukorbe nezel es azt mondod: a fenebe is de jol nezek ki!/


bocsanat, nincs ekezetem, de remelem megfogadod a tanacsom.

2015. márc. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
51%

53-as es akkor remelem, hogy most ettol jobban erzed magad:-))


Mert lefogyni le lehet, de stilust es intelligenciat szerezni nem, pedig ha a sarki boltban ezeket lehetne kapni, akkor igazan lemehetnel vasarolni.


Neked akcios.


37/F

2015. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
8%

OFF

o kerdezte, en csak kifejtettem a velemenyem. egy velemeny lehet pozitiv es negativ is, aki nem birja elviselni a kritikat, ne tegyen fel ilyen kerdeseket.


gondolom te is utalod magad, azert vetted igy a szivedre soraimat.


az intelligencia szintem meg fogalmam nincs hogy jon ide, ugy gondolom tudok osszefuggo, epkezlab mondatokat alkotni, es a feltett kerdesre valaszoltam, igy nem tudom mibol szurted le, hogy en butabb lennek, mint az atlag.


nem fogok egyutterezni es sajnalkozni egy gyenge emberrel, akinek csak heti 1-2x kene edzegetni otthon, hogy jo alakja legyen. mert ilyen fiatalon, tenyleg csak ennyit kene tennie. majd ha kesobb lassul az anyagcsereje, es a munka/gyerek mellett ideje sem lesz semmire, akkor azt mondom rendben.

ez tenyleg csak a nemtorodomseg, a lustasag, igenytelenseg.


ahelyett, hogy te is itt frocsogsz a nagyvilagba, lemehettel volna futni egy kort, es talan nem a gep elott sirnal most is, hogy a kovereket mindenki bantja.


szep napot!

2015. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!