Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ő már kövérnek...

Szerintetek ő már kövérnek számít?

Figyelt kérdés

[link]


Kb ugyan ilyen az alakom vagy kicsit lehet kisebb is vagyok, de mindig elutasítást kapok a férfiaktól,hogy nekik már dagadt vagyok! :((( Már semmi önbizalmam meg inkább ki se ozdulok itthonról :(



2014. okt. 23. 21:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Jah , ez már kövér
2014. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék Rád, ha van kedved ismerkedni írj nyugodtan :)
2014. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Sulek Péter ***** válasza:
79%
ne harizz meg de sztem is picit :( de az nem megoldás hogy nem mozdulsz ki otthonról tessék picit tornázni egészségesen étkezni :) ne haragudj nem akartalak leszólni csak ha nem mozdulsz ki otthonról az még rosszabb lesz :( sztem
2014. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Na latjatok, ilyen a jo no!! 9/10, de lwhet, h 10/10 is megvan... Amugy sajnos a koz velemye szerint ez mar duci, igen.. De konyorgom, legalabb szep es noies
2014. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Elutasitást kapsz a pasiktól? Az tuti más miatt lesz, és nem a súlyod. Ez 100%
2014. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem számít kövérnek, szerintem. Én is hasonló alkat vagyok, soha egy pasi se mondta még, hogy dagadt lennék. Bár az tény, hogy a korombelieknek nem szoktam tetszeni (24). De ők se nekem, szóval :D
2014. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Ahelyett, hogy azt mondod, hogy ki se mozdulsz, emeld fel szépen a kis popsidat, és tornázz, mozogj, és étkezz egészségesen. Változtass a külsődön, ha úgy érzed, hogy emiatt elutasítást kapsz.

A neten találsz egy csomó olyan oldalt, ahol tornagyakorlatokat és egészséges recepteket találsz.


Kezd el a változást, és majd meglátod, meglesz a hatása. :)


Sok sikert! :)


24 N

2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A mai női ideálok és elvárások szerint ducinak számít a képen látható lány. Én azért jópár lányt látok az utcán, aki ilyen vagy még ilyenebb alakú, és kézen fogva megy a barátjával, mindig volt, akinek ez az alak a csodás. Ha meg változtatni szeretnél, akkor mozogj rendszeresen.
2014. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen alakom van, bár már dolgozom azon a -10kg-n.

Eddig senki se utasított el a súlyom miatt.


Hány kg vagy és milyen magas?

2014. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Egy kicsit már sok lenne nekem bocsi :(

Nem kövér csak mintha kicsit formátlan lenne, szerintem

2014. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!