Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőke hajhoz és kékes szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajhoz és kékes szürke szem nagyon rosszul áll fekete szemöldökkel? (Kép) 16/F

Figyelt kérdés

(A szöveg elolvasasa utan nezd meg a kepet mert telorol nagyon makacs es nem teszi oda ahova en akarom) :D [link] Festegetni nem akarom.... Vékonyra szedni meg pláne mert tudom elég vastag is.... De arra vagyok kíváncsi hogy mennyire néz ki hülyén? :S Mert tudom hogy nagyrészben az az átlag hogy ha fekete hajhoz fekete azemoldok vagy barnahoz barna max ha a haj vilagos es szemoldok fekete akkor ne legyen vastag.. Engem nem zavar hogy ilyen mert regen nem foglalkoztam ezzel es mar megszoktam de nem tudom hogy másoknak mi a velemenye... Mert ha nagyon rossz akkor lehet kezdenem kellene vele valamit :D


(kép fent) Bár lehet pont rossz szög 16/F


2015. márc. 12. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Hülyén néz ki, ha a szemöldök más színű, mint a haj.

2. Hetero férfi nem festi a haját.

2015. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem helyes lennél... De mondd, miééért? :(

Inkább maradj eredeti...

2015. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
QRVA JÓL NÉZEL KI ;)
2015. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányoknál is rosszul néz ki ha szőke hajhoz feketére festik a szemöldöküket,(ma pedig elég gyakori, nem tudom miért) a fiúknál meg pláne. Őszintén szolva nekem taszító ha egy fiú ilyen dolgokat csinál az arcán/haján.

miért nem jó ez így neked?

19L

2015. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs de olyan nagy az arcod, hogy nem fér rá a képernyőmre :S
2015. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes, fel sem tűnik, ha nem mondod :DDD
2015. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rohadt jól nézel ki :3
2015. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félre értetek vagy én írtam félre... Én SEMMIT nem festek magamon.... Nekem alapból ilyen.. És bocsanat ha nagy arcom van de en nem szantam semmit nagyzolasnak.. Ha leirnad hogy mit ertesz nagykepusegen a szovegben?
2015. márc. 12. 20:52
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem langyi vagy
2015. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az csak poén volt, a kép mérete miatt, mivel hogy jó nagy:D de am szépek a szemeid^^
2015. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!