Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero fiúk! Hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk! Hogy fogadnátok ha szerelmet vallana az egyik barátotok?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem azt a hetero fiút akibe azthiszem belezúgtam, már négy éve. Jóban vagyunk, gyakran találkozunk, de nem ketten. Elszeretném neki mondani mert nagyon nyomja a lelkem. Nem tudom hogy fogadná ezt. Nagyon félek tőle de úgy érzem tudnia kell.

21F


2015. márc. 12. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy tudja hogy meleg vagyok.
2015. márc. 12. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd.
2015. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én onnantól kerülném...igazából ha lány vallana szerelmet és nem jöhetnénk össze akkor is kerülném, hogy neki ne legyen rossz érzés...de ha egy srác vallana szerelmet őt főleg kerülném, mert az tuti esélytelen...gusztustalannak tartom a melegséget...az nem akkor gond ha a 4 fal közt csinálja és nem tolja az arcomba...de ez nekem már sok lenne...
2015. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerned őt. Fiúk-lányok meg tudnak lenni úgy egymás mellett, hogy tudják, hogy xy szerelmes beléjük, de lekoptatták az illetőt. Ha elég komoly a barátod, talán a te vallomásodat is tudja így kezelni, tehát nem fog onnantól kerülni téged.


Azonban szerintem te is tudod, hogy mennyire felesleges lépés ez. A te helyzeteden semmit nem javítana, maximum annyit, hogy nem nyomná a lelkedet. De ez elenyésző ahhoz képest, hogy potenciálisan elveszítenél egy barátot.

2015. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem találkoznánk többet önszántunkból


21f

2015. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Hasonlóan tennék, mint a fiú-lány barátságban, belém szeretne a csaj és én nem szeretném valószínű, hogy többet nem találkoznék vele. Most szexuális beállítottságot félre téve a lényeg, hogy érzelmileg nézve a dolgot ezt tenném.
2015. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, mert nem fog tudni ezzel mit kezdeni, és ha eddig jóban voltatok, biztos, hogy kerülni fog ezek után. (Én így tennék, és lányokkal is így tettem, akiknek tudtam, hogy bejövök, de nem akartam túlük semmit. Neki is rossz, hogy azon filózik, hogy akkor most vajon meggondolta-e magát, hogy idejön dumálni?
2015. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor legjobb lesz inkább hallgatni, csak már nagyon nyomaszt az érzés ha elmondanám és nem bántana szavakkal az jolesne de valóban semmit nem érne...
2015. márc. 12. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék a ténynek, hogy tetszem valakinek. Annak viszont nem nagyon hogy olyannak, akivel nem akarok semmit kezdeni. Szóval lényeges pozitív változás nem érne téged ezzel. Viszont ha be vallod, onnantól minden alkalom amikor te is ott vagy és akár hozzá érsz, vagy csak rá nézel, azt fogja az eszébe juttatni, hogy neked ő kel. Így az eddigi kapcsolatotok teljesen megváltozik, fenntarthatatlanná vallik.
2015. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért kell nekem egy hetero... Én meg az a baj hogy így nem tudok meglenni hogy folyton látom :(
2015. márc. 12. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!