Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha egy fiú csak megcsörög?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer találkoztunk. Annak mi értelme van, hogy csak megcsörgetett, és nem várta meg, hogy fölvegyem? Már bocsi, de szerintem ez elég fogyatékos viselkedés. Akkor szoktak megcsörgetni egy lányt, ha sms-t akarnak utána küldeni, hogy tudják, be van-e kapcsolva a teli. De ő nem küldött sms-t.

2015. márc. 13. 01:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Micsoda problémák mellesleg megint egy lány panaszkodik aki percenként találna 50 fiut.
2015. márc. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most nem az, tényleg nem ez a legfontosabb dolog, csak kíváncsi vagyok, hogy ennek mi értelme van. Azt nem hiszem, hogy valaki annyira vak lenne, hogy félrenyomja a telefont.
2015. márc. 13. 01:37
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Talán hogy vissza hívd? Ez nem merült fel benned egész véletlenül sms zsonglőr?
2015. márc. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
hát nekem az is új, hogy valaki akkor csörög ha sms-t küld előtte. ezt a csörgetés dolgot meg pláne nem értem, de gondolom azt szeretné, hogy eszébe juss
2015. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, van olyan, aki előbb megcsörgeti a másikat, hogy tudja, be van-e kapcsolva a telefon, és csak utána küldi az sms-t.

Már jó lenne vele a következő tali, és mikor csörgött a teli, megörültem, mert azt hittem azért hív, de csak megcsörgetett.

2015. márc. 13. 01:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő Samara a körből, csak mindig rossz számot hív.
2015. márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ja, lehet...

:-)

2015. márc. 13. 01:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még a szerelemhez.
2015. márc. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:
82%
Azt akarta,hogy hívd vissza és ne neki fogyjon a pénze.
2015. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Mert ha megcsörgetsz, már azzal is von le pénzt a telefontársaság. Akkor annyiból már egy sms-t is írhatott volna, hogy este tali itt meg itt.
2015. márc. 13. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!