Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e úgy értelme élni, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e úgy értelme élni, ha az ember soha nem tapasztalhat meg mást a magányon kívül?

Figyelt kérdés
Azért mert rondának születettem.

2015. márc. 11. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Van. Nem vagy randa csak mêg nem találtad meg a párod.
2015. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, én ks így érzek..
2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ez még semmi, ez a érzés, majd ha megtapasztalod azt, ha valaki szerelemmel szeret, és nem lesz veled...na az lesz egy igazán nagy kín....ott megtörsz..ott, olyankor kell helyt állni, megmaradni embernek és továbblépni...örülj csak annak az érzésnek, majd ha kapsz a jóból, és már nem lesz...akkor fogsz fetrengeni a lelki fájdalomtól.
2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Asszem ezek a kérdések örökké keringeni fognak GYK-n.
2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, hallottál már Nicola Tesláról vagy Isac Newtonról? Nézz utánuk.
2015. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sajnos én is akkora paraszt vagyok, hogy nem tapasztaltam még meg semmi mást a magágyon kívül...
2015. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ez elég durva egyébként, hogy ilyen emberek osztogatnak tanácsot a GYIK-en másnak... Mert valljuk be, hogy akik itt válaszolgatnak és ezzel töltik az idejüket, nem hinném hogy olyan tapasztaltak lennének, pl. én sem, és ahogy olvasom, ti sem.
2015. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
# 7 Az se igazán tiszta fialás, aki ide jön tanácsért. :D
2015. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
1: Pedig minden lány szerint rettenetesen ocsmány vagyok, ráadásul még alacsony is. Hiába próbálkozom még egy randi sem jött össze soha :(
2015. márc. 11. 23:04
 10/24 anonim ***** válasza:

#7

Tévedsz.. ill. részben igazad van. Nagyon sokféle ember van itt. Párkapcsolat terén sose volt gondom, még is feljárok ide, hátha tudok valakinek segíteni. Sőt megismertem itt egy srácot 3 évvel ezelőtt (azóta is tartjuk a kapcsolatot) és ő is boldog párkapcsolatban él már 7 éve...

2015. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!