Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elfogadnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadnátok, ha egy fiú nem tud megizmosodni, hiába próbálkozik teljes erőbedobással, edz és táplálkozik ennek megfelelően?

Figyelt kérdés

egy ilyen testet szeretnék elérni:

[link]


De sehogy sem sikerül akármit csinálok,nem tudok ilyen izmos,de mégis vékony,szálkás lenni,a karom és a vállam még csak csak,de a mellizmom meg sem közelíti ezt,pedig nagyon szeretném.


2015. márc. 13. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lol fél év alatt jobban néztem ki mint ez.
2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs...
2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az izmos test itt kezdödik. [link]
2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én már lassan egy éve edzek,de sehol sem állok hozzá képest.
2015. márc. 13. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak elfogadnám, hanem el is fogadom. Barátom is vékonyka, és teljes mértékben tetszik.
2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nyafogással ne is gyúrj hagyd abba, nem neked való... Az izomért meg kell szenvedni.
2015. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor szarul kajálsz/edzel ha nem izmosodsz. Olyan nincs hogy 1 év alatt ne lehesen igy kinézni ha megvan a kaja/edzés/pihenés.
2015. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3: Ott kezdődik? Az a minimum? Nem hinném.

Egyébként meg nem hinném, hogy Enrique ne lenne izmos...

[link]

[link]

2015. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pfff. a farkam izmosabb ennél. Ez semmi.
2015. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem én egy totális genetikai csőd vagyok,egy izomtalan semmi.Már alapból egy kis nyeszlett gyerek voltam és nagyon magas is.Edzek én rendesen,hetente 3x minden izomcsoportra 2-3 gyakorlat,növekvő terheléssel,kajára figyelek,naponta 5-6x eszek fehérjedús ételeket,hónapokig vettem fehérjeport és tömegnövelőt,ittam minden nap,sokszor 10-11 órákat alszom,nem edzek egymás utáni napokon ugyanarra...egyszerűen csak egy katasztrófa vagyok,alapból szarul tapadnak az izmaim,olyan idétlen,aalaktalan amorf az egész test.
2015. márc. 13. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!