Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy helyes fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy helyes fiú bizonytalan, az vonzó vagy taszító?

Figyelt kérdés
Például ha ilyet mond: nem hittem volna, hogy egy ilyen szép lány mint te összejönne velem? Mondjuk olyan szájából, aki tetszik nektek. Ez bók, vagy a srác csak lejáratja magát?

#bizonyalan
2015. márc. 13. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság sehol sem az. Lehetőleg tudja az emberfia/lánya hányadán áll, tudja, mennyit ér. Értékelje magát, legyen magáról egészséges önképe.
2015. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba helyes ez akkor is taszito. Mindenkinel az
2015. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

A hazugság diadala az előző kettő.


Nyílvánvaló hogy neki elnézik.


Egy ronda meg határozottan is "FÚJ DE RONDA"

2015. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
#3 Te máma még belefulladsz ebbe a sok önsajnáltatásba, fiam.
2015. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4


Te vagy az fater? Bevezették a kocsmába a wifit vagy mi van?

2015. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Már miért lenne önsajnáltatás okostóni? Nem azt írta, a srác, hogy 'ronda vagyok, határozottan sem kellenék senkinek'.

Az a vicc, hogy igaza van. Konkrétan nincs olyan nő, aki ne bukna rá a félénk jóképű pasikra. Te meg 'Apu/Anyu' hülye vagy.

2015. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5 Bezony. Úgyhogy rettegj.


#6 Összeakadtam már pár kommentjével, ezért írtam, amit.

2015. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 Ráadásul Te beszélsz? Te, aki egy kalap alá vesz mindenkit? Kettőnk közül nem én vagyok a hülye.
2015. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mond már azt, hogy egy jóképű pasi nem teszik a nőknek. Az ég meg nem kék. Aki kitalálta azt a baromságot, hogy nem lehet általános következtetéseket levonni, el kellene zárni a pincében. A tudomány általánosításokról szól.
2015. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#10 Nem a jóképűségről van szó, te retardált. Lehet valaki akármilyen attraktív, lesznek olyanok, akik sikítva menekülnek előlük, mert döntésképtelenek, életképtelenek. Ha valaki képtelen egészségesen látni önmagát, az Rossz. Nem selejtes, de Rossz. Saját magát építi le, feleslegesen.

És kinek kell egy búvalbszott társ? Kinek és miért? Hogy őt is lehúzza? Előbb-utóbb mindenki megelégeli, hogy folyton az önsajnálatba süllyed, pátyolgatni kell.

2015. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!