Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » PASIK! Ha nem felejtette még...

PASIK! Ha nem felejtette még el a szerelmét, és velem kapcsolatban bizonytalan, akkor mi a helyes megoldás az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

A korábbi nőbe szerintem szerelmes volt, mert nem is jártak konkrétan, csak randizgattak, de még ismerkedésünkkor elmondta, hogy ő mennyire tökéletes volt neki, stb. De nem tudja elfelejteni és azt mondja, hogy még egy ideig nem is fogja.

Velem elkezdett ismerkedni, a találkozásunk is nagyon jól sikerült (mindkettőnk szerint), de nem hív másik találkozásra, viszont ugyanúgy írkál a neten. (Egy városban lakunk, 20 perc sétára egymástól.) Azt mondja, hogy nem érezte a szikrát, de mindig hangsúlyozza, milyen okos és jófej vagyok és mennyire hasonló a világnézetünk és a gondolataink.

Már arról is szó volt, hogy esetleg csak szex lenne köztünk, amolyan barátság extrákkal, de végül megállapodtunk, hogy az sem lesz.


Mit tegyek, ha én mégis megakarom szerezni?

- Legyek türelmes és várjak, míg elfelejti az előzőt? Addig legyek csak a barátja?

- Vagy szakítsam meg vele a kapcsolatot és ne is barátkozzak vele?


Mi lenne ilyenkor a helyes? :(


Én 26, ő 30 éves.



2014. szept. 30. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
C! Neked nem ilyen pasi kell! Csak bántana a kapcsolatotokban!
2014. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
C? Milyen C?
2014. szept. 30. 01:58
 3/9 anonim ***** válasza:
A C-t én írtam meg!
2014. szept. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szívesen várom a hasznos tanácsokat, mert eléggé el vagyok keseredve. :(
2014. szept. 30. 02:11
 5/9 anonim válasza:

Őszinteség?

Persze nem könnyű, de ez így hosszútávon nem tartható és te sem leszel fiatalabb. Mondd el neki hogy nagyon szimpatikus számodra és te nyitott lennél komolyabb kapcsolatra is. Ha nemet mond engedd el, kell hogy legyen még valami srác a bolygón aki rád vár épp. :)

Az hogy a barátság meg-e maradjon az már a te döntésed, kérdés mennyire tudod elviselni az érzéseket amit ez okoz. Illetve hogy egy jövőbeni kapcsolatra mennyire hatna ez a szál.


Hajrá, csak egyszer élsz!

2014. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük az elején. Egy 30 éves pasi, ha nem is jártak az előző csajjal, nem lehetett szerelmes. Nem 14 éves tinikről beszélünk, akik minden tavaszi zizzenésre azt hiszik, hogy ez a szerelem, hanem felnőtt férfiról. Ha veled nem akar járni, nincs barátnője, és még szexet sem akar, akkor - már ne is haragudj - ez egy puhapöts. Valami defektje van, az tuti.
2014. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen az a baj,hogy nem akar sexet és igy nehéz valakit elcsábitani itasd le.. lol

Vagy válasz engem:D ucsónak igazavan.

2014. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy puhapöts, de nem azért, mert nem akar lefeküdni olyannal akibe nem szerelmes! Hanem azért mert nagyon úgy tűnik, hogy téged csak egónövelőnek használ, mert érzi, hogy te odavagy érte. Nyilván miután a szerelme otthagyta, nem maradhatott túl sok önbizalma… szerintem most újra fel akarja építeni. Amúgy én azt mondanám neki, hogy akkor próbálja csak visszaszerezni "a számára tökéletest", ha én nem vagyok neki jó.
2014. okt. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szikra nem letezik. Baratkent tekint rad. Nem akar talalozni veled. Hagyd.
2014. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!