Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti megadnátok-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megadnátok-e a számotokat?

Figyelt kérdés

Az általános iskolai osztály találkozót szervez. Mint ilyenkor szokott lenni felütötte a fejét hogy anno ki kibe volt szerelmes stb...

Én is nyilatkoztam hogy nálam ki volt az, de mivel sajnos anno gyerekként igen szegényesen éltem szüleim helyzete miatt így csak annyit mondtam el hogy "tetszett nekem, de tudtam hogy nincs nála esélyem"

Az érintett lány, most már inkább nő tudja mert olvasta az e célból létrehozott csoport chaten.


Az érintett lány megadta a számát hogy ha úgy alakulna, szóljak neki segít hogy ne kelljen lemondanom semmiről azért hogy ott lehessek az osztálytalálkozón.(sajnos most sem élek sokkal jobb helyzetben) Én mondtam neki hogy nem fogadhatom el.Ő volt az egyetlen aki ilyen kezdeményezést tett az egykori osztályból.


Én érzem úgy vagy ezt csak ürügyként használta fel a lány, mert amióta tudja hogy Ő volt az aki tetszett nekem (18 éve nem láttuk egymást)a privát beszélgetéseink során úgy érzem az osztálytalálkozón való megjelenésem csak ürügy volt erre.


2015. márc. 14. 06:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval mi az amit nem fogadhattál el?


Bár nem most írtad ki a kérdést, de azóta történt valami?

2015. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!