Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha bejönnétek egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha bejönnétek egy nem félénk pasinak, aki nem egy nagy szépség, és odamenne hozzátok beszélgetnétek vele, megadnátok neki a számotokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50-50
2011. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ő már meg is adta a számát.
2011. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam le. Félénk pasit akartam írni :D
2011. aug. 19. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. De semmi személyes. Csak nem adom meg a számomat idegeneknek, kevéssé ismerteknek, illetve ha tudom hogy tetszek neki de én nem akarok semmit mert abból már barátság nem lesz. Nem arról van szó, hogy valami bajom lenne velük, szerintem ez lenne a természetes, nem az hogy osztogatjuk mindenkinek az adataink.
2011. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Én kifejezetten csípem őket. :):)
2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én emailcímet adnék :)
2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy nagy szépség, egy lány se akarna tőle semmit.
2011. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!