Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek a nézésen különösen nem is látszik, (mások megfigyelése szerint), attól ott még lehet valami?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a testbeszéd nagyon fontos,néha látom is a kiszemeltem arcán ,hogy szimpatikus vagyok neki eléggé. Nagyon tetszik nekem egy fiú,és annyira nem más velem mint a többiekkel,viszont nincsenek nagyon lánybarátai,és én szerintem közéjük sorolató vagyok. Megölelt,megpuszilt már búcsúzáskor,holott senki sem kényszerítette rá. Sokat piszkál,hülyéskedik,aggódik értem, viccelődik meg nagyon kedves és rendes. ezek lehetnek jelek?
2015. márc. 14. 16:16
 1/1 anonim válasza:
lehetnek bizony. kezdj el flörtölni vele és ha belemegy, valószínű, h tényleg tetszel neki.
2015. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!