Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtátok már valakinek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtátok már valakinek azt, hogy szeretitek őt?

Figyelt kérdés
pusztán azért mert jót akartatok neki, mármint hogy azt higgye őt is lehet szeretni.
2015. márc. 10. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem már hazudták.
2015. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem vagyok jószívű.
2015. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Nem,de erőltettem már magamra az érzést. Erre én is csak utólag jöttem rá.
2015. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán... nem tudom. Apumnak. Aki nem velünk él és alig találkozunk, tehát nem vagyok vele annyit, hogy nagyon kötődjek hozzá. De igazából én sem tudom, hogy szeretem-e vagy sem.
2015. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, ha szerelmes voltam/vagyok akkor komolyan is gondolom, ezzel a szóval csak úgy nem szokásom dobálózni.

Ha barátságból, akkor inkább a kedvellek-et használtam/lom.

Az érzéseimben nem tudok és nem is akarok hazudni.


N

2015. márc. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy joindulatu akarsz lenni, de az egyik legnagyobb szemétséget követed el vele!
2015. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem már hazudták és azóta sem értem, miért tette. Én soha nem lennék képes erre, a szeretet az a dolog, amiről senkinek soha nem lenne szabad hazudni.
2015. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem soha. Azt hogy nem szeretem, igen.
2015. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!