Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy?

Figyelt kérdés

Bárkihez akarok közeledni kapcsolat céljából mindig csak az "aranyos" szóig jutok. Ami 100%-ban barátzóna. :(

De mindig!


2015. márc. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
talán mert aranyos vagy
2015. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy lány barátjának lenni borzalmas! Fúj. Tök gáz. :( Érthető, hogy puncit akarsz, de csak ócska, semmire sem jó barátságot kapsz, ingerült leszel. :( Szegény flótás.
2015. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem barátzóna... :)
2015. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomulni kell, az első adandó alkalommal smárold le, ha már kicsit is közelebb álltok egymáshoz, ne amiatt rázzon le, mert gyávának tart, ha már végképp le akar rázni.
2015. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem barátzóna! Nekem, ha tetszik egy fiú, mindig az aranyos/cuki szót használom rá. :3 :D
2015. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet, sőt esélyes, hogy én vagyok a pancser, de az én tapasztalatom sajnos ez. Mikor már azt hiszem, HÚÚ DE JÓÓ! VALAMI ALAKUL, akkor bemondja, hogy Ahj, TE! :) Annyira aranyos vagy.


És onnantól ennyi. :/

Már a feladás határán állok.

2015. márc. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!