Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: milyen érzés? L/16

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: milyen érzés? L/16

Figyelt kérdés

Milyen érzés bekapni, szájal kényeztetni a pasitok farkát.

Azért kérdem mert a barátom 25-éves és ha oda kerül a sor hogy lefeküdjünk és kérni fogja hogy kapjam be neki tudjak mire számítani, ne hogy kellemetlen érzés érjen.


2015. márc. 14. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem :)

Meleg, meg nagynak érzed...

2015. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Petting nélkül neki se álljatok a szexnek.

Kérdd meg, hogy adjon lehetőséget, hogy megismerhesd a testét apránként, bár én személy szerint nem tartom egészséges / normális dolognak, hogy 16 évesen egy 25 éves férfival kezdenél :) Valószínűleg nem lesz belőle komoly, bizalmas kapcsolat, a szüzességed szerintem jobb emberre tartogathatnád :)


A kor csak egy szám, a cella meg csak egy szoba - vagy hogy szokták mondani, bár már a beleegyezési korhatár felett vagy.

2015. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kérni fogja hogy kapd be régen rossz!

A barátom rám bizta hogy akkor csináljam amikor ugy érzem akarom.

Soha nem csináltam még senkinek előtte. Azota viszont képtelen vagyok kihagyni. Imádom neki csinálni és én is élvezem hogy csinálhatom. De ezt az érzést nem todom leirni.

2015. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rékcsi ***** válasza:
Tényleg leírhatatlan érzés, egyszerre kemény és selymes. A legjobban én azt szeretem, amikor közvetlen az orgazmus előtt mégjobban megkeményedik és nem sokkal utána érzem, ahogyan elépvez, az a legjobb :)
2015. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rékcsi ***** válasza:
Elélvez*
2015. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meleg es kemeny. En elegge szeretem,plane amikor tudom hogy elvezi.

18/L

2015. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!