Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg nagy hulyeseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tenyleg nagy hulyeseg lenne a reszemrol? Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Evek ota szerelmes vagyok egy sracba, akin ugy erzem, hogy viszonozza az erzeseimet, megse hozza ugy a sors, hogy osszejojjunk. Szinte mindig otthon van vagy iszogat a haverjaival.

Elhataroztam, hogy rairok egy ismeretlen sracra, megadom a kezdo lokest, hogy hatha vele osszejon valami, ha megse tortenne semmi, akkor se bankodnek, mert eleve nem ereztem benne azt a pluszt.

Hulyeseg lenne ezt csinalni?


2015. márc. 14. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelme nem sok van.
2015. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

inkább valaki olyanra írj akivel szívesen lennél

,hogy értelme is legyen

2015. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeség lenne.

A másik meg: Ha kicsit is viszonozná a másik srác az érzéseidet, nem otthon ülne, vagy nem a haverjaival sörözne. Úgy csinálná, hogy te is bele férjél az idejébe.

2015. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Nem arrol van szo, hogy nem szanna ram idot, mert rengeteg ideje van. Semmit nem csinal, estere megy fel sorozni. De addig nem jutunk, hogy hozzam szoljon. Nez, nez, mosolyog, de semmi.
2015. márc. 14. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Az még nem jutott eszedbe hogy arra a srácra írjál és megmond neki, hogy mit akarsz?

Drága kenyér!

2015. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, gondoltam ra. De akkor nem varhatnek sokat.
2015. márc. 14. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert?

A férfiak nem nőből vannak, ők nem a barátnőik, meg az egész osztály véleménye alapján döntenek.

2015. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!