Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúhaver hirtelen úgy köszön el búcsúzáskor, hogy "puszi" de közben előtte sosem köszönt el így? Vagy mire véljem ezt? (Van barátom)

2015. márc. 12. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexet akar.
2015. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SweetLady ***** válasza:
hát ha vannak forró témáitok akkor nem csodálnám :)
2015. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek.. kb úgy beszélek vele mintha egy lány barátom lenne, magyarán nem különböző számomra attól, hogy fiú.
2015. márc. 13. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem tök normális...

Amikor találkoztok, nem adtok két puszit egymásnak? Amíg nem "csók", addig ne gondolj semmi ilyesmire... Ez csak egy kedves gesztus, talán közelebb kerültetek egymáshoz (barátilag).

2015. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktunk találkozni, netes barátság. De amúgy én is inkább arra gondoltam, hogy számára már elmélyült a barátságunk és emiatt köszönt így, csak kicsit meglepett. (én nem vagyok ennyire "közvetlen" még a barátnőimnek se nagyon írok ilyeneket, hogy "puszi, szeretlek" stb.) Én nem mertem neki visszaírni ezt, csak félek h rossz néven veszi:/
2015. márc. 13. 00:07
 6/9 anonim ***** válasza:
az ég világon semmit nem jelent :D
2015. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. márc. 13. 00:23
 8/9 anonim ***** válasza:

és amúgy tetszik neked vagy mi? :)


nyilvánvalóan valamilyen szinten érdekel, mert megkérdezted.


amúgy hány éves vagy?

2015. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tetszik, csak nem értettem a hirtelen "változást" (számomra ez az).

19 vagyok.

2015. márc. 13. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!