Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így? Alapból ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,fiú,aki eléggé tetszik.Mikor infón elbasztam valamit a gépemen,jött segiteni.Szokott jönni beszélgetni.Hívott már kosarazni,vagy csak simán kosárra dobni.Sűrűn járok szoknyában -naponta...-,és van,mikor megemeli.Szoktunk fészbúkon is beszélgetni.Szokott szivatni,van,mikor megdob almával,vagy labdával.Ha odaifgyelek akkor nekem dobja,és kicsit erősebben,ha nem látom,akkor vagy csak mellém,vagy alig érezhetően,épp,hogy észrevegyem.Néha olyan érzésem van,hogy néz órán,de soha nem vagyok benne biztos.Van mikor összenevetünk

Tudom,tudom,idióta kérdés.De a barátnőim azt mondják bejövök neki,amit én kötve hiszek.Kifejezetten nem vagyok az esete.



2015. márc. 14. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet tetszel neki és azért viselkedik ilyen hülyén
2015. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg nyugodtan fészbúkon!

Komolyan!

2015. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem elég egyértelmű. Ja, bejössz neki.
2015. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, de attól még egy retardált, ami nem meglepő, hiszen az ostoba tuskókra buktok. Írj neki, hogy bejössz és vagizhatsz a suttyó pasiddal.
2015. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A srác szeret másokat piszkálni.Elszokta kérni a kajám,ezért feltételezem,hogy kihasznál.És neki a csinos,kedves lányok jönnek be...Én egyik sem vagyok.
2015. márc. 14. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kedves, akkor azért szivat és használ ki.

Nagyon helyesen teszi, dícséretes! Te pedig megérdemled.

2015. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös,nem hiányzik belőlem teljesen a kedvesség.Ha megkérnek segitek,és egyéb ilyen "kedvességek".De az igazán kedves barátnőmhöz képest,aki nem küld el valaki a búsba ha idegesití,én igen.
2015. márc. 14. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus agresszív dagadt disznó vagy. Mégis mit vársz?

Kezdj hozzád hasonló hájpacnikkal.

2015. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem,félreismersz.És tényleg,de még rosszindulatú is vagy.
2015. márc. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!