Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magas fiúként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas fiúként tényleg nem tetszem ettől az alacsony lányoknak?

Figyelt kérdés

197 cm magas vagyok ás azt vettem észre, hogy talán nem. Eddig 4 lánnyal voltam az életben, akik 182, 183, 176 és 179 cm magasak voltak, tehát lányban elég magasnak számítanak.


Valahogy azt veszem észre minél alacsonyabbak, annál kevésbé tetszem nekik vagy kevesebbnek tetszem. Tényleg így van, vagy csak beképzelem?


21/F


2015. márc. 15. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg sem tudnád őket normálisan dugni.
2015. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dejóneked*_*

Én csak 163 vagyokT_T

Amúgy szerintem ez nem a magasságtól függ:)

2015. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem emberfüggő

Én például imádom a magas pasikat

(163cm vagyok

vagyok)

2015. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak ezen múlik. Én ismerek egy srácot aki 210 cm magas, nem viccelek, ráadásul még vékony is, és mégis odavannak érte a csajok. Jó a jelleme, jó a humora, rendes, becsületes, és ez fontos a lányok szemében. 24 éves lesz lassan és folyton talál magának barátnőt ha ezt ő is akarja. A jelenlegi barátnője éppen hogy csak 160 cm magas, és mégis nagyon jól kijönnek.


Ismerek egy olyan esetet is ahol a csaj 185 cm magas hihetetlen vékony, bár jó fej aranyos nő és a barátja 10 centivel alacsonyabb nála! És mégis már 3 éve együtt vannak és egyikük sem gazdag.

2015. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a 190 feletti pasik,de nem azért mert én alacsony vagyok,szerintem nem néznek ki jól.
2015. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 156 cm vagyok és szeretem a magas pasikat.
2015. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!