Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kövér, alacsony, nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér, alacsony, nem jó képű pasiként van esélyem magas, formás, szép arcú lányt találnom?

Figyelt kérdés
Vonzanak a magas 175 cm körüli jó alakú szép arcú nők. Én 160 centi vagyok mellé 120 kiló és az arcom, hát nem szép szerintem. Ettől még lehet ilyen barátnőm? Sajnos csak az ilyen nők vonzanak, de ettől ugye lesz esélyem? Remélem rám talál egyszer a szerelem és boldogan élhetek vele.
2015. febr. 21. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem fölösleges reménykedni. Foggy le, és a 160 és alacsonyabb lányoknál, de nem a legszebbeknél, talán lehet esélyed.
2015. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Molnár Krisztián eddig nem járt szerencsével, de talán majd egyszer leakasztanak neki valami prostit:D

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RC..

2015. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem kéne ilyen elhanyagolt srác.
2015. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem, gyakorlatilag semennyi. Fogyj le, tegyél meg mindent a külsődért, és találd ki, mivel tudsz egy átlagnál magasabb életszínvonalat elérni. Ha ezek megvannak, akkor lehet valamennyi esélyed, de akkor is messze több csajnál kell majd próbálkoznod, mint egy jobb adottságú pasinak. Ja és legalább a magasságbéli elvárásodból adj lejjebb, az nem lehet olyan kritérium, ami nélkül nem találsz egy nőt sem vonzónak.

Ezt nem azért írom, hogy elkedvetlenítselek, hanem pont azért, hogy ne járj úgy, mint azok, akik elhiszik a politikailag korrekt porhintést, és éveket elpazarolnak reménykedve, miközben komolyan melózniuk kéne magukon, hogy legyen esélyük. Én szurkolok neked, de legyél tisztában a realitásokkal.

2015. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Csak azt mondd meg, miért vársz el olyat mástól, amit te nem tudsz megadni?
2015. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jól bedőltetek ennek a fake kérdésnek...
2015. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De én szeretnék ilyen nőt, hol tudnék velük ismerkedni? Azt akarom, hogy ne a magasságomat és a kövérségemet lássák hanem a szívemet
2015. febr. 21. 14:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te a szívüket nézed? :)
2015. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Felejtsd ezt el, így soha nem lesz senkid sem. A belső sosem elég, kell a külső is azért. Max ha k**vázni mész, akkor kaphatsz esetleg ilyen nőt, ha egyáltalán bevállal. És ő sem a szíved fogja látni, hanem a pénzed.
2015. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Te miért nem a szívüket nézed?
2015. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!