Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhitette, hogy tetszek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhitette, hogy tetszek neki, majd hirtelen bunkó lett. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút. Összebarátkoztunk. Nagyon joba lettünk , sokat viccelődtünk. Elkezdett úgy viselkedni, hogy bejövök neki. Ezt több barátom is észrevette. Majd voltak pillanatok mikor majdnem lesmárolt, de mielőtt megtörtént volna gyorsan befutott az osztályába. Eltelt pár nap és a semmiből nagyon bunkó lett, nem köszönt, nem néz meg mint régen, kerül, ahol vagyok onnan elmegy, csúnyán néz rám. Többször megkérdeztem mi a baja velem, de ő csak elfordítja a fejét és nem szól semmit. Nem értem , mit kéne ilyenkor tennem. Már nem érdeklem? Vagy elértettem a jeleket? Vagy egyszerűen megérezte, hogy bejön nekem? És ő csak barátként gondol rám? Ő 17 , én 16. Egy évfolyamba járunk, de nem vagyunk osztálytársak.

Nagyon beleszerettem , kérlek fiúk , lányok segítsetek!



2015. márc. 15. 12:31
 1/3 RRR ***** válasza:

szerintem hallott valami hülyeséged veled kapcsolatban és elhitte

próbáld tisztázni

ha

nem hagyja ,akkor hagyd ,mert agyilag egy dedós szintjén mozog

2015. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítseged :) csak tudod nehéz tisztázni , mert nem hajlandó velem szóba állni.

Mondjuk olyant hallottam vissza , hogy az egyik osztálytárs nője azt mondta , hogy rámászok. De semmi ehhez hasonló sem történt. Ez lehetne az oka?

2015. márc. 15. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj egy bizonyos szintig kinyilvánítani, úgy viselkedni, hogy vele van a baj. Ne is hidd el azt,hogy magaddal. Esetleg lesz valami, próbál majd valamit mondani is arról, hogy mért volt ilyen.
2015. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!