Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész idáig nem volt egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész idáig nem volt egy fiú sem aki közeledett volna felém. Nem volt még pasim soha. Most meg hirtelen özönlenek utánam. Miért van ez? Van itt olyan aki hasonló cipőben jár mint én? 20 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!
2015. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Noiesebb lettel es jobban vevok rad a fiuk :)

Orulj neki, van valasztek ;)

2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mokyu! ***** válasza:
Nem de ha küldesz képet lehet egyel többen fognak özönleni feléd ;)
2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én régebben csúnya lány voltam, nagyon vékony és magas vagyok, sokat csúfoltak is miatta. Később híztam, befestettem a hajam olyan színre, ami illik az arcomhoz, kevés természetes smink, egy-két ruci, ami jól illik az alakomhoz már több volt a jelentkező.

Illetve az arc is változik, az enyém pár év alatt sokat nőiesedett (szóval nem kislányos), mindig idősebbnek látnak pár évvel, aminek örülök.

Lehet Te is tettél valamit, amiért népszerűbb lettél örülj neki.

20l

2015. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti csak a viselkedésemen változtattam.Mindig szürke kis egér voltam.Csöndben voltam.Most már sokat mosolygok,nevetek,beszélek.
2015. jan. 21. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg azért, tudod te.
2015. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még senkim se :(

17/F

2015. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 en is igy vagyok ne aggodj.. 17f
2015. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak. Mi a kérdés??
2015. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Idáig valószínűleg egy csodálatos bimbó voltál akit nem vettek észre! Most egy elbűvölő virágszál lehetsz, aki mellett nem lehet elmenni!
2015. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!