Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Melyik parfüm indít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik parfüm indít be legjobban egy pasin? (Tudom, hogy nem mérvadó, én mégis kiváncsi lennék rá )

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindneki Armanit fog írni, meg Bruno Bananit.
2015. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnak kókusz illatű parfümje/deója van, mikor egy légtérbe kerülök vele, ha nem is látom akkor is tudom, hogy ott van :)Ha elmész egy lánnyal parfümöt vásárolni akkor lesz olyan amire azt fogja mondani, hogy "férfias illat"
2015. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Háth.. Férfi vagyok, de tapasztalataim szerint ez függ az időjárástól és a hónapoktól.. Ami nagyon bejött a csajoknak, hogy télen, karácsony környékén ilyen kicsit édeskék "karácsonyfa" szagú voltam. De legtöbbször fűszeres és erős parfümöket "hordok"
2015. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én Antonio Banderas: The Golden Secret-et használok jelenleg,sokan dicsérték,viszont újítani akarok.

A Tom Tailor: College Sport tetszett meg,az egy kicsit frissebb illat,míg az előző fűszeres,édes.

2015. márc. 15. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:

FC Barcelona *-*

Nem csak az illata tökéletes, hanem a "márkája" meg az üvege is. De tényleg nagyon nagyon jó illata is van. *---*

Visca el Barca!

2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az lenne az utolsó:) Barcát is utálom,meg azt az illatot is:D
2015. márc. 15. 14:38
 7/10 anonim válasza:
én Zara parfumot hasznalok, abbol is a "homme night"-ot, eddig csak pozitiv visszajelzeseket kaptam, altalaba buliba menet hasznalom, árba is megfelelo, csak ajanlani tudom :) 17/F
2015. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
chanel allure
2015. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Scav ***** válasza:
Bár én férfi vagyok, de észrevettem, hogy amikor Xeryus Rouge-t fújok magamra, akkor nagyon gerjednek a csajok. Azóta is az a kedvencem :) Volt egy időszak, amikor kísérleteztem, hogy melyik parfüm tetszik nekem meg másoknak és akkor találtam. És nekem is bejön, fűszeres-fás illata van!
2015. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TomzonMester válasza:
Ha nem akarsz erosen illatozni de karakteresebb illat kell...PlayBoy Berlin.
2015. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!