Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem a barátnőmnek parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem a barátnőmnek parfümöt de nem tudom mi a probléma?

Figyelt kérdés
sziasztok! vettem a barátnőmnek parfümöt születésnapjára de az illata olyan furcsa. ilyen alkohol szagú. LANCOME La vie est belle, a parfümnek a neve 22000 forintért vettem neki félek hogy nem fog ízleni az illata neki, elvileg ez a kedvence de láttam hogy több ízesítésben is van és félek hogy még sem lesz jó neki csak meglepni akartam de félek hogy felselegesen dobtam ki ennyi pénzt mit csináljak?

2015. febr. 9. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az illata, akkor megmondod az árát, és már fog is.
2015. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 CptTomato ***** válasza:
Legközelebb gyűjts több infót.... de örülni fog neki, csak max nem ez lesz az "elsődleges" parfümje.
2015. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:

Hol vetted?


Ez edp,úgyhogy telibe szagolva nagyon erős lesz.

2015. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 belbolyhocska ***** válasza:
100%
Tesvérét, szüleit, barátnőit kérd meg, hogy tudakolják ki pontosan melyiket használja. Ha az amit vettél, valószínűleg csak üvegen keresztül ilyen tömény, pár perc múlva jó. Ha nem, akkor vidd vissza a boltba blokk ellenében. Jobb helyeken 30napon belül visszaveszik. Ha pénzt nem adnak vissza minimum cserélik. :-)
2015. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért van benne alkohol? Nem nagyon értek a parfümökhöz, de olvastam hogy mindegyikben van ez miért van?
2015. febr. 9. 14:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Unokatestvérét kérdeztem meg hát igen nagyon tömény ez a bajom akkor ez normális?:) köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 9. 14:10
 7/12 opened paradise ***** válasza:

Fújd a levegőbe,úgy már nem fogod ilyennek érezni.

Ha parfümériában vetted,vagy tényleg normális oldalról,akkor nem lehet baj.

Ha az aluljáróban,az szivacs.

2015. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem aluljáró!:) rendes oldalról elolvastam a véleményeket is van 3800+ abból van 24 negatív azt pedig azért kapta mert nem jött mege nekik a parfüm vagy óra:) szóval nem hinném hogy kamu lenne meg eredeti doboz is csak nagyon közelről szagoltam meg és nagyon erős volt azért kérdeztem hogy minden oké-e:)
2015. febr. 9. 14:18
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Én a parfümház eu-ról szoktam,de ha ennyi a pozitív,akkor csak nem lehet baj.
2015. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ elso":tartsd meg a blokkot,es viissza tudod vinni,a masik lehet hogy tetszeni fog,ugyhogy card meg hogy kit mond.
2015. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!