Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tagadják le hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tagadják le hogy elsősorban a pénzesebb férfiakat kedvelik?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
74%

Talán, mert tényleg nem így van.

Nekem soha nem volt pénzes pasim. 9 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, akinél speciel jobban keresek.:)

2015. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem így van.
2015. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
24%
Azért, hogy ne tűnjenek felszínes r1bancoknak azért. Nyugodtan pontozzatok le de azért még nekem lesz igazam.(a kivételektől elnézést kérek)
2015. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
14%
Mert a nők önismerete és önreflexiós képessége a béka segge alatt van, a képmutatás ellenben virágzik a köreikben. Igaz mondjuk, hogy ezt a férfiakra is kb. ugyanúgy el lehetne mondani.
2015. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem fogom azt hazudni, hogy a pénzesebb férfiakat szeretem, csak hogy megerősítsem a párkapcsolatra képtelen férfiak önsajnálatát, önigazolását.
2015. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
En kifejezetten zavarban erzem magam ha mindig mindent a ferfi kellene,hogy fizessen.Ezt nemszeretem.
2015. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek néhány olyan férfit, akik nem gazdagok, nem magasak, nem izmosak, nem is különösebben átlagon felüli férfiszépségek, mégis tudnak csajozni.

Hogy mennyi férfitársuk utálja őket ezért...! :)

2015. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
4%
Nem, az hogy a pénzesebbeket kedveli, de ez genetikailag bennük van, hogy hogy a gyerekeiket biztonságban szeretnék fölnevelni, ami egyszerűbb egy olyan férfi mellett akinek biztosabb az anyagi háttere. Az állatvilágaban is így van, azért az alfa hímmel párosodnak, hogy az utódaik biztonságban legyenek. Ez ilyen tudat alatti dolog, persze nem arra gondolok, aki csak a pénzre utazik, de tegyük fel hogy van két srác akit egyformán kedvel, nagyobb valószínűséggel azt választják akinek több pénze van
2015. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
87%

jajistenem jöttök ezzel az elbas-zott szöveggel, hogy állatvilág. nyomorékok. Nem!

Igen, vannak nők, akik a pénzre mennek, de nagyon sokat vagyunk, akik nem! Sőt, van hogy kifejezetten visszataszító, ha egy pasi pénzes és azzal próbál érvényesülni. Randiztam nem egy pénzes csávóval, akik azzal próbáltak lenyűgözni, hogy a legdrább borokat rendelték és szórták a pénzt. Hát nem jött be. Most kivel vagyunk együtt? Egy csóró egyetemistával. Szóval erről ennyit!

2015. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
De milyen gyerekek? A mai nők nem is nagyon szülnek!
2015. márc. 15. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!