Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes, hogy biszex leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes, hogy biszex leszek felnőttként, vagy ez még mindig az a bizonyos kamaszkori összezavarodottság?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, sikerült beleszeretnem egy velem nagyjából egykorú lányba, pedig korábban kizárólag srácokhoz vonzódtam érzelmi szinten (szám szerint kettőhöz, de volt még néhány, akiben láttam a lehetőséget, hogy egyszer majd belopja magát a szívembe). 12-3 éves korom környékén, miután elkezdtem érdeklődést mutatni a szexualitás iránt, eleinte szinte kizárólag lányokkal való együttléteket képzeltem el, azok mozgatták meg a fantáziám, de mivel ez hamar megváltozott és mostanáig nem is törtek felszínre újra a leszbikus hajlamaim, azt hittem, már rég kinőttem ebből. Alapvetően nem jellemző rám a bizonytalanság, mindig pontosan tudom, mit érzek/csinálok, most mégis mintha nem mernék őszinte lenni magamhoz; még mindig vannak kételyeim a jelenlegi szerelmemmel kapcsolatban, de szerintem ennek az a legfőbb oka, hogy nem vagyok kész szembenézni a helyzetemmel. Mit gondoltok erről? Van valakinek személyes tapasztalata a témában? Milyen idős korra fixálódik az ember szexuális beállítottsága?

16(hamarosan 17)/L



2015. márc. 15. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyitott vagy mijndkét nemhez, hajt a kíváncsiság
2015. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen meglehet ,h egyenlőre még nem fogadtad el 100%-osan ezt a dolgot esetleg elnyomod.Tudod ,h ez úgy ott van,de különös képen nem foglalkozol vele.Sőt úgy jön le ,h majd kinövöd vagy idővel elmúlik ebben bízol.Pedig szerintem ez már egy fix dolog lesz.Pár év múlva k.b 20-25 éves korodban fog ez jobban tisztázódni benned ha majd lesz rá lehetőséged és elég bátorságod megélni ezeket a vágyakat.Ha későbbiekben is igényt érzel majd rá tapasztalat alapján le tudod szűrni ,h mennyire is vonzz téged ez a dolog.
2015. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem lesz felnőttként biszex, már gyerek korban vannak jelei.

Biszexuális ember belathatja, hogy mindkét nemhez vonzódhat szexuálisan, de nem feltétlenül azonos mértékben, nem feltétlenül azonos időben.

2015. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez a szemellenzős, nehezen elfogadós hozzáállás a részemről nem véletlen, ugyanis világéletemben mást sem hallgattam itthon, mint azt, hogy a homo- és biszexualitás csak divat és nem egyéb, a média átmossa a sok befolyásolható tinédzser agyát, a mai fiatalok között egyetlen valódi meleg sincsen, meg különben is természetellenes az egész, egy betegség, tehát gyógyításra szorul. Ezenfelül ritka a világon, az országban, vagy akár itt, GyK-n is az olyan felnőtt, aki hajlandó komolyan venni egy tizenévest, ha az a homo- vagy biszexualitásáról számol be. Szeretném én elfogadni ezt, valahol pont azért foglaltam kérdésbe, hogy mások megerősítsenek abban, hogy helyes következtetésre jutottam.

Köszi az eddigi válaszokat!

2015. márc. 15. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is le kell dönteni a tabukat. Nincs abban semmi rossz és megvetendő, ha a saját nemedhez is vonzódsz! A korlátolt és buta felfogású emberekkel meg nem kell foglalkozni. Tedd azt, ami neked jó. Belül úgyis érzed hogy mire vágysz igazából, persze ehhez az kell, hogy ne hazudj önmagadnak! :)
2015. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy fixálódik valakinek a szexuális orientációja. Van olyan, aki 30 vagy 40 évesen döbben rá, hogy őt a másik nem is érdekli, nem csak az, amelyikkel addig próbált kapcsolatot kialakítani. Ez "heterókkal" és "melegekkel" egyaránt előfordulhat. Ismertem olyan meleg fickót, aki egész életében csak a férfiak iránt érdeklődött, aztán harmincakárhány évesen szeretett bele egy nőbe, és teljes önismereti válságként élte meg, hogy jaj hát akkor lehet, hogy ő nem is meleg, hanem biszexuális... Szerintem ne parázz ezen, hogy heteró vagy vagy biszex vagy leszbikus vagy akármi. Keress egy embert, akit szeretsz és aki viszont szeret, és legyél vele. Az, hogy az az ember férfi vagy nő, mellékes. Mindenki, akinek nem tetszik a dolog bekaphatja. A te saját boldogságod a lényeg, nem az, hogy másokat boldoggá tégy, miközben te boldogtalan vagy a pároddal...
2015. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Tejesen egyet értek az előttem levővel...tejesen mindegy mi vagy és hogy fiú vagy lány akit szeretsz az a lényeg hogy szerezd! Ezek a kategóriák: biszex, meleg,leszbikus tejesen lényegtelen hisz nem a nemét kel szeretni hanem az embert
2015. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután elolvastam az eddigi válaszokat, csak annyit tennèk hozzá, hogy ha felvállalnád az identitásod, csak olyan szemèly előtt lenne èrdemes megtenned, akiben megbízol ès sejted, hogy elfogadó lesz. Sajnos a többsèg moralitása nagymèrtèkben különbözik az itteni válaszadók tapasztalataival. Társadalmilag a biszexualitás sem
2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

... elfogadott dolog.

Bocsánat, ez a mondatrèsz lemaradt.

15/L

U.i.:Szívesen beszèlgetnèk Veled, kedves Kèrdező.

2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy érzelmileg és testileg is vonzódsz férfiakhoz és nőkhöz is, akkor igen biszexuális vagy valószínűleg :)


Sokáig én is elhittem hogy "kamaszkori kíváncsiság" hogy érdekelnek a lányok, aztán leesett, hogy hát ez bizony marad, és közben az is kiderült, hogy a férfiak meg egyáltalán nem vonzanak semmilyen szinten :D


Szóval legyél nyitott, a lényeg, hogy olyannal kezdj kapcsolatba akit szeretsz és aki szeret....minden más lényegtelen :)


21/L/L

2015. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!