Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma, hogy bizonyos szint alatti pasikkal szóba sem állok?

Figyelt kérdés

Minek pocsékolnám az időm? Mindig azzal jönnek, hogy adjak esélyt, vagy legalább írjak vissza, hogy nem az esetem (társkereső). Kérdem én, minek?! Úgyis vagy erőszakoskodás, vagy fikázás jön válasznak. Miért nem lehet békén hagyni az embert, és nem megszólni azért, mert azzal áll szóba, akivel akar?


21/N



2015. márc. 9. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
flegma pics@
2015. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Unpredictable ***** válasza:
52%
Nyomjad Gizi!!
2015. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na, pont az ilyen buta emberekkel nem állok szóba, mint az első és a második válaszadó. :)
2015. márc. 9. 23:14
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Ki bántott meg ma? Szerintem senkinek nem gond ez közülünk...élj, ahogy szeretnél, de mosolyogj sokat, mert az vonzó tud lenni. A savanyú képű nőket nem kedvelem...
2015. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Te csinálsz belőle problémát.. Akkor válaszold is meg a saját kérdésed.
2015. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, ha valaki NORMÁLis hangnemben, rádír legalább annyi min. tiszteletet megadhatnál, hogy válaszolsz neki, még akkor is ha nem az eseted. Tudod sokatoknak nehéz ezt felfogni, és jobb leköpni, lesz@rni a másikat, minthogy néhány szóban megírni az okot. Van egy jó mondás.: A stílus maga az ember.
2015. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én meg veled nem állok szóba Kérdező
2015. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Buta ember 2 szóból?
2015. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Speciel a felhozott példáddal nem tudok azonosulni, nem vagyok fenn társkeresőkön, de ha véletlenül mégis rám írnának (akár itt, akár facebookon, akár bármilyen fórumon), akkor azért igyekszem kedvesen visszautasítani, ha nem tetszik. Jobb az, mint arra számítani, hogy X idő után ír valami mocskolódást, hogy miért nem válaszolok. Meg neki is kellemesebb azért a biztos visszautasítás, mint a bizonytalanság.


Én csak azokon szoktam meglepődni, amikor (leginkább itt, GYK-n) a pasik szidnak minden nőt, mikor ők maguk sem különbek (lásd pl: milyen gonosz a teljes női populáció, felszínes és csak a kigyúrt jó pasik kellenek nekik, bezzeg a férfiak- de közben ők maguk szép nőket szeretnének, és ha netalán mondja nekik valaki, hogy hát oké, akkor tessék, gyúrd ki magad te is, akkor "hátdeénaztazértnem", meg ilyesmi. Vagy nemrégiben volt egy kérdés, amin jókat mosolyogtam, de azért ledöbbentett: a pasi minimálbérért dolgozik segédmunkásként, semmi ambíció, semmi terv a jövőre, neki elég az, hogy kaja és tető van a feje felett, nem is szeretne ezen javítani. És szidja a nőket, hogy milyen anyagiasak vagyunk. És még az a rengeteg sirám, hogy milyen gonoszak a lányok, csak a bunkókra buknak, de bezzeg ők, akik kedvesek... Ugyan félnek odamenni és megszólítani a lányt, aki az esetek többségében azt se tudja, hogy a kérdező srác a világon van, de mégis, egy bunkóval jön össze, mert az nyomul és nagyhangú és satöbbi...).


Most kérdem én: miért szidnak azért, mert nem tudok vonzódni valakihez, akinek nincsenek ambíciói, céljai a jövőre nézve? Miért vagyok rossz ember azért, mert előbb veszem észre azt, aki feltűnő? Miért erőltetnék rám magukat azok, akikről látom, hogy felesleges lenne a kapcsolat, ha egyszer egyáltalán, semmilyen dimenzió mentén nem tetszik?


Ezen a szinten már meg tudom érteni a kérdésed, bár választ, magyarázatot nem tudok adni rá. De a társkeresős problémáddal pont nem tudok egyetérteni. Ha már vette a fáradtságot, és írt neked két kedves sort, akkor igazán megérdemel annyit, hogy direkt visszautasítsd. Mondjuk, a gyökér stílusúakkal nem tudsz mit kezdeni, de az nem téged minősít.

2015. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Most biztos meglepő lesz, amit mondok, de a ronda férfiaknak is van lelke. Persze gondolom téged önmagadon kívül semmi nem érdekel, az meg pláne, hogy hogyan bántasz meg egy másik embert. Azt meg tudom érteni, ha egy mi van cica lehetek a gazdád típusú beszólásra nem válaszolsz, de amikor valaki vette a fáradtságot és írt neked egy kultúrált, normális levelet, vagy élőben udvariasan közeledett az a minimum, hogy közlöd vele, hogy ne haragudjon, de nem a te eseted. Ennyivel tartozol egy másik embernek, azért, mert ember! Persze a hozzád hasonló nők, emberszámba sem szokták venni azt, aki nem olyan szerencsés, hogy szépnek született...
2015. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!