Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csak testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csak testi vágyaimat akarom kielégíteni a lányokon, emberileg, belsőleg egyáltalán nem érdekelnek, sőt nevetségesnek tartom őket?

Figyelt kérdés

De sajnos nem nézik ki olyan jól,hogy csak megdughassam és ott hagyhassam a nőket mindenféle udvarlás,ismerkedés nélkül,vagy szexkapcsolatot alakítsak ki velük.Belsőleg egy szánalmas,elfuserált viccnek tartom őket,értelmes gondolatok nélküli,logikátlan,csak a pasizásnak és a pénznek élő,hisztis nyomorultak,semmi komolyabb dologról nem lehet velük beszélni,nincsenek mélyebb filozofikus gondolataik,érdekes látásmóduk,magával ragadó beszédük,ötleteik,nem értenek semmihez...stb. stb. Tényleg csak arra vannak,hogy kielégítsék rajtuk a vágyaikat a férfiak,meg esetleg főzést,mosást,takarítást elvégezzék.

Egyetlen reményem,hogy kigyúrjam magam szépen,hátha úgy megkaphatok pár szép libát,mert egyáltalán semmi kedvem az idióta kedvükre és igényükre tenni ilyen-olyan idétlen ismerkedési,udvarlási marhaságokkal,kedvességgel,semmitmondó beszélgetéssel és érzelgősséggel...a kutya sem kíváncsi rájuk komolyan.


2015. márc. 15. 19:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Hohoho szánalmas vagy. :D
2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 zsici:D ***** válasza:
42%
GAAAAAAAAAAAAAAAAAAYY
2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%

Én is ilyen voltam, csak nem ennyire extrém esetben.

18 év alatt vagy szerintem majd kinövöd...

2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
9%
Osztom a nezeteidet.Agyhalottak szegenykek!
2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
17%
Te gondolkodsz jól.
2015. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
A fizetős hölgyeket neked találták ki :)
2015. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Ez most valami provokatív kamukérdés? Mert ha nem akkor van baj elég.
2015. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
21%
Lányként adok neked igazat. Legnagyobb részük ilyen. :D
2015. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 18 éves és most döbbentem erre rá.A nők tényleg csak szexkellékek.Se egy költő,író,festő,zeneszerző,építész,tudós,hadvezér,feltaláló,jelentős történelmi személyiség,filozófus,hazafi stb. nem került ki közülük,egyáltalán nem hivatottak semmire,nincsenek mélyebb,emberi vonásaik,csak állati szinten élnek,ezt mutatja az is,hogy még maguk sem tudják valójában mit szeretnének.
2015. márc. 15. 19:53
 10/41 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy állati szinten a kiírásod alapján
2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!