Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idős koromtól kezdthete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős koromtól kezdthetem el magamam kielégíteni/ujjazni?

Figyelt kérdés

#szex #kielégítés #ujjazás...
2014. jún. 5. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18+
2014. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikortól jólesik!

Saját ujjad, saját érzéseid, csak rajtad múlik...

2014. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős lehetsz,de szerintem 10 év körül...egyszerű a dolog...kezd el magad simogatni lenn és ha tetszik ne hagyd abba! Aztán belejössz :)
2014. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lekéstél a kérdéssel ha a betüket ismered már:-)))
2014. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
(12/L) vagyok...
2014. jún. 5. 13:24
 6/13 anonim ***** válasza:
mikor elég szőrős már.
2014. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikortól jól esik már csinálhatod.

(off: észrevettétek, hogy 12 évesen képes volt helyesen leírni a kérdést úgy, hogy nincs benne helyesírási hiba csak egy feltehető elírás? Sok érettségizett/diplomás ember miért nem képes ugyanerre a bravúrra?!)

2014. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő a dolog.Amikor már késztetést érzel rá.Nem muszály újjazni rögtön,elég ha csak finoman dörzsölgeted a csúnyádat.
2014. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan idős kortól, amikor már vágysz rá, és jólesik.


A higiéniára ügyelj, és ha megfogadsz egy tanácsot egy felnőtt nőtől, akkor érdemes arra figyelned, hogy olyan pózban kényeztesd magad, és juttasd el magadat az orgazmusig, ami később majd lehetséges lesz "szeretkezős" pózként.

2014. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A maszturbálás nincs korhoz kötve. Már kisgyerekek is csinálják és az is normális.
2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!