Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Rossz néven vennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Rossz néven vennétek, ha egy idegen, tőletek messze lakó lány jelölne be titeket Facebookon, mondván, hogy szipatikus vagy neki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
mi férfiak vagyunk nem nők, nem akadunk ki ilyen apróságokon
2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jelőld be nyugodtan a pasit a FB csop-ban. Lehet a távolságot is leküzdi. Ha megx családja van még barát lehet!
2015. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
pontosan ugy vesszük, mint ti nők. Ha jó nő, akkor visszanyomjuk. Ha ronda, dagadt disznó, akkor le is tiltom (ha meg tenyleg ismerem, akkor meg megy be a korlátozott kategóriába)
2015. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem igazolnám vissza. Nem ismerjük egymást személyesen, ráadásul nem vagyok vevő az "interneten szimpatikusnak találtalak" című műsorra.
2015. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Ensam skog ***** válasza:
Nem. De ilyen úgyse történik. Muhaha
2015. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Engem ma jelölt be egy török, szír, nem tudom milyen kislány harmadszor, a harmadik regjével... Az elsőt visszaigazoltam, pár szót írkáltunk is... de szerintem könnyen lehet, hogy valami egyszerű terrorista, vagy mittomén mi :O
2015. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tökre nem venném rossz néven, egó építő. A társkeresőn sem igaz ez szerintem. Ha egy lány azt hiszi, hogy a fiúk csak azért elutasítják, mert ő kezdeményezett, akkor szerintem nincs tisztában azzal, hogy mennyire nem szép az átlag szemével nézve. Előfordul, hogy valaki szépnek gondolja magát, én pedig őt nem, ez eddig oké. Ez onnantól nem szimpatikus, ha az illető szidja a fiúkat, hogy milyen válogatósak, vagy becsmérli, hogy milyen csaj bezzeg kellett nekik. Vagy azt terjeszti, hogy nehogy kezdeményezz egy fiúnál, mert elmenekül (de csak merő hímsovinizmusa miatt).
2015. ápr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak külsőre lehet szimpatikus neki a srác. Ha megismeri a lelkét akkor teljesen szimpatikus lehet neki🌞
2019. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!