Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lányok, hogy tetszenek nekem, mikor csak udvarias vagyok velük vagy csak véletlenül nézek rájuk?

Figyelt kérdés
Volt, hogy egy lánytól, akit nem ismertem, a könyvtárban megkérdeztem, hogy elvehetem-e a mellette lévő széket (láttam, hogy szabad, de mondom iledelmes leszek), kedvesen válaszolt, hogy igen persze, majd mikor máskor láttam konkrétan nem akart rámnézni. Vagy látásból ismert csoportársam, akire ránéztem véletlenül az utcán, ha meglát rögtön elkapja a fejét, mintha leprás lennék. Nem esik jól még így sem, hogy nem érzek irántuk semmit.

2015. márc. 16. 00:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ronda vagy és ezért nem néznek rád.
2015. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen nekik, mert nem tudják eldönteni, h most akkor köszönenek-e vagy sem, ezért inkább igyekeznek úgy tenni, mintha nem vettek volna észre, hátha sikerül elkerülni a döntés esetlegesen kínos kimentelét: ők köszönnek, de te nem köszönsz vissza, ők nem kösznnek, de te köszönsz...
2015. márc. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Második lehet van benne valami.
2015. márc. 16. 01:10
 4/23 A kérdező kommentje:
Bár mondom, nem vagyunk olyan viszonyban, hogy köszönjünk egymásnak.
2015. márc. 16. 01:12
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert inden sminkelés, télen is hordott dekoltázs vagy szoknya a jóképű férfiaknak van szánva. Ha nem tetszel egy lánynak, szinte bunkóvá leszel a szemében amiért rá mertél nézni, mintha meg kéne köszönnöd amiért a közelében lehetsz. Ez főleg villamoson iszonyat szembetűnő, középiskolák, ritkábban egyetemek közelében. Délután felszállnak a hazafelé tartó csoportok, és ebből mindig van 10-15 lány, aki fintorog és undorral az arcán fordul el, ha egy idős nyugdíjast vagy olyan férfit lát, aki munkaruhában van láthatóan szegényesebb öltözékben.


És nem flörtöl vele egyik sem, a szemébe néznek teljesen normális nézéssel. Nem koszosak, nem büdösek... egyszerűen csak nem menők vagy jóképűek. És ez minden délután így megy.

2015. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
5# ott a pont:)
2015. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Így van 5-ös, és az is igaz, amit a kettes mondott.
2015. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát akkor az a lány egy olyan családban nőtt fel ahol anyuci apuci midnent megad nekik..:/ elég gáz szerintem hogy fintorgással forful el az idősebb, DOLGOZÓ emberektől. Nekem meg pont az a szimpatikus de sokszor elszomorító, ha valakin látom hogy dolgozik, kenyérre nincs pénze. és még baszakodnak esetleg vele az ellenőrök vagy akármi. Én szívesen segítenék is nekik ha tudok/még a jegyét is kifizetném nagyon szívesen.

visszatérve a kérdésre, hát lehet hogy tényleg azért mert olyan jól nézel ki.. de akkor miért nem köszönnek?

küldhetnél magadrol egy képet és visszaírok.(ne meztelen fotót!) hátha rájövök"20l

2015. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy jól nézek ki. Sőt...
2015. jún. 30. 17:14
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

nevelterésből fakadóan is udvarias vagyok mindeniivel. Lányokkal is, nem emelem piedesztára őket. Csak normálisan beszélek, viselkedem velük. Úgy és azt adom, amit vissza akarok kapni alapon.


Erre beskatulyáznak jófiúnak, havernak. Állandóan azt hiszik, akrok valamit és elítélnek de volt, aki homokosnak gondolt, mert nem parasztkodtam vele.persze ha akarnék is valamit, udvariassággal soha nem értem el semmi komolyat...tényleg....

2015. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!