Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszenek nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek nekem a külsőre velem egy szinten lévő lányok?

Figyelt kérdés
Nincsenek valami jó adottságaim, mégis csak a szép, csinos lányok keltenek bennem vonzalmat. Akik szerintem az én szintem, azok semennyire nem keltik fel az érdeklődésem. Ez mennyire normális?
2015. márc. 13. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hülyeségnek tartom ezeket a "szinteket" meg kategorizálásokat.

A vonzalom nem így működik az emberek között!

Szerencsére nem kasztrendszerben élünk.

2015. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége mindig jobbra vágyik.


Meg különben is ez a kategorizálás.. nekem sem tetszik. A páromra mindenki azt mondta mikor megismerkedtünk, hogy "2 szinttel" jobb pasi mint én nőben. Mégis engem akar most is, mert az életcéljaink hasonlóak, mert a jellemünk nagyrészt összefér a másikéval és az elveink elfogadhatóak a másik részére és a külsőben ami neki fontos az megvan bennem. Ennyit a kategóriákról.

2015. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!