Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alton sophie kérdése:

Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiu.. Nagyon jo baratok vagyunk.. De en megszerettem. Es o is engem. Erre nagyon eltavodtunk egymastol, kerultuk egymast. Utana mindent megbeszeltunk. De nekem meg kindig tetszik de o ezt nem tudja.. Nagyon nehez vele joban lennem mert nagyon kozel allunk egymashoz.. De az isztalytarsaim meg azt mondjak hogy o is szerelmes belem.. De en ezt nem latom..
2015. márc. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vele tárgyald meg, ne az osztálytársakra hallgass.......
2015. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy gondom van....hogy az osztalytarsam es azt mondjak hogy osztalytarsal nem jo egyutt lenni.....es egy kicsit felek is hogy mit hondol rolam es ettol az egesz kapcsattol felek....:/
2015. márc. 16. 18:39
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Menj oda hozza keverj le ket pofont,es mind hogy szereted,es csokold meg.Neha a felenkek tul hul.ek megtenni az elso" lepest,es inkabb megprobaljak elfedni az erzelmeiket.
2015. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg sose csokoltam meg senkit.....es mi van ha ezutan megutal vagy ha rosszul sul el?!? :/

Az ilyen dolgokba nagyon paranoias vagyok :p

2015. márc. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!