Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szeretik ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretik ha egy srác okos vagy inkább az átlagos srácokat kedvelik, esetleg a prolikat?

Figyelt kérdés

Úgy értve okos, hogy tudományos dolgokban főként.

Átlagos mint van egy munkája amiben jó, vagy valami átlagos szakmája van pl pincér vagy ilyesmi.

Proli mint semmittevő, bulizós páwasrácok.


2015. márc. 8. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A lányoknak ez nem számít, legfeljebb közvetve, hogy mennyit tud a munkájával keresni.
2015. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a lányok azt szeretik ha minél sötétebb,agyilag nulla a srác.Az az igazi kihívás.
2015. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik, ha megmutatják nekik az ismeretlent de ne legyen okoskodó.
2015. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Mindegyik azt hangoztatja, hogy az okos és kiművelt fiúkat keresik, aztán valahogy mindig egy suttyó parasztnál kötnek ki, aki két elköpködött szotyihéj között is csak annyit mond a világról, hogy "ßazki kurvä meleg van máma".
2015. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mivel én is egy tudományokban jártas, érdekelt, sőt, éppen ezeket elsajátító lány vagyok, azért elvárom, hogy a kedvesemtől egy szatyor humusznál nagyobb intelligenciával rendelkezzen. Ha éjjel-nappal tudunk tudományos és intellektuális dolgokról beszélni, hamar beleszeretnék. :)
2015. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Haha, 5-ös akkor te jó asszonyom lehetnél :DDD
2015. márc. 8. 12:32
 7/19 anonim ***** válasza:
A negyedik szépen leírta a szomorú igazságot.
2015. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Melyik tudományágban jeleskedsz? :) Én főleg fizikában és pszichológiában, de az utóbbi inkább érdekes számomra, az előbbihez meg feltétel nélküli szerelem fűz.
2015. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 CptTomato ***** válasza:
Én tudok a tudományokról tudom hogy az atom a legkisebb és a legkeményebb anyag ..és az anyag az ami az atomokból áll. Ezt homérosz mondta amikor megírta a Bibliát.
2015. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyet értek az #5-össel, mert én is hasonló vagyok
2015. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!