Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem merek semmit sem csinálni, mert az tőlem nem megszokott?

Figyelt kérdés

Szóval..


Ha valami olyasmiről van szó, ami hülyeség-őrültség extrém dolog, vagy csak egy picit nagyobb bátorságot igényel, és esetleg lehetőség van rá, akkor általában én azokat elszalasztom.


Nem azért mert nem merném őket megtenni, hanem mert gáznak érzem, hogyha a barátaim látják.

Természetesen, van néhány barátom aki előtt nem érezném gáznak, de vannak a haverok/ismerősök, akik kevésbé ismernek, csak néha úgy "összeverődünk", és olyankor nem merek semmi szokatlant csinálni, mert én mindig a csendes, nyugodt forever alone fiú voltam.

És hülyén néznének rám, ha esetleg csinálnék valami extrémet (itt most éppen arról van szó, hogy holnap lesz egy kiöltözős rendezvény és szeretnék bókolni egy csajnak... nem attól félek, hogy ő mit mond, hanem hogy akik körülöttünk lesznek azok mit mondanak).


2015. márc. 17. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Add a számba.:D
2015. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyesen teszed. Ha szerinted gyökérséget tesznek a többiek akkor nem kötelező a szintükre süllyedni. A lényeg hogy magabiztos legyél és valamennyire legyél vezető típus különben alárendelt leszel és tényleg elítélhetnek azért amiért valamit megteszel/nem teszel meg. Ha elmész és a lánnyal tényleg próbálkozol akkor pont hogy példát mutatsz nekik és még tiszteletet is azwrezhetsz. Ha hülye jelmezekbe kell öltözni amiben mások előtt szégyellnéd magad azzal ne törődj. Ha a lányért képes vagy ezt megtenni akkor közel nyert ügyed van. Sok sikert!
2015. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!