Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vehetek fel rövidgatyót a nyáron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek fel rövidgatyót a nyáron?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a popsimról?

Igyekeztem minnél több szögből lekapni.:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. márc. 17. 22:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Bárki vehet fel "rövidgatyót"...senkinek sincs megtiltva.
2015. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a viselet jó lesz nyárra is.
2015. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szép :) Bár lány vagyok szóval annyira nem érdekes látvány ez számomra :D Én inkább testhezálló ruhákat, szoknyákat vennék fel a helyedben, én személy szerint nem tartom annyira nőiesnek a rövidnadrágokat. Jó időnként jobb mint a szoknya azt megértem. Bár nekem is hasonló a fenekem :D De én csak szoknyát hordok meg testhezálló egybe ruhákat vagy ha hidegebb van akkor farmer hosszú nadrág. :D A barátom is így szereti, én meg alapból szoknyás lány vagyok, nekem egyetlen egy rövidnadrágom van az is csak akkor kerül elő amikor hosszabb sétákra vagy kirándulásokra megyünk éppen amiken a szoknya nem túl előnyös :D
2015. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szeretem a szoknyás lányokat :)

F/20

2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, kedves első, mert ha lapos, csúnya fenekem van, akkor nyílván nem szép látvány egy feszülős short rajtam és nem akarom magamat sem kellemetlen helyzetbe hozni és mások szemét sem kiégetni, ha érted mire gondolok.:)
2015. márc. 17. 22:09
 6/28 anonim ***** válasza:
csinos fenci :)
2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Miért, akkor a 40 fokos melegben is hosszúnadrágban járkálnál? Nyilván te is tudod, hogy teljesen rendben van a feneked, mivel se nincs elhízva, se nem túl kicsi. De még akkor is felvehetnél. Ez teljesen átlagos, miért ne vehetnél fel rövidnadrágot?
2015. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Jobb szeretem a rövidnadrágokat, de idén már szoknyát is fogok viselni még akkor is, ha csak zárt lábakkal lehet benne ülni.:( :D

Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!:)

2015. márc. 17. 22:13
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy ilyen fenékre azt gondolod hogy nem elég jó hogy rövidnadrágot vegyél, elég buta vagy. Nem is értem minek kellett feltenni ezt a kérdést?

Azt hiszem te is tisztában vagy az adottságaiddal- ha nem akkor komoly gondok vannak- és inkább mutogatni akartad csak magad.

2015. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem le is veheted...
2015. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!