Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vehetek fel rövidgatyót a nyáron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek fel rövidgatyót a nyáron?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a popsimról?

Igyekeztem minnél több szögből lekapni.:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. márc. 17. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy kinek áll jól a rövidnadrág, nem csak a fenék milyenségétől függ. Má' nem azé',de szerintem az sem utolsó dolog, hogy a lábaid hogyan néznek ki. Én elsősorban ehhez kötném a short viselését, nem pedig a fenékhez.... :D
2015. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ott a pont, végülis azt mutatja meg, de gondolom te is láttál már olyan feneket, amit inkább nem akartál volna.

A lábaim jók, azt tudom, viszont nem akarok abba a helyzetbe kerülni, hogy valaki úgy vélekedjen a viseletemről, hogy áhh inkább vett volna föl egy zsákot, mint ezt látnom kelljen.

Szóval érted na.:d

2015. márc. 17. 22:48
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
(A $eggedről tettél ki képet a szerelem-szex kategóriában. Ez önmagáért beszél. :D Ha a rövidgatya viselési etikett érdekelne, akkor a szépse..öö szépség-divat csoportba tetted volna ki a seg.. ööö a kérdésedet.)
2015. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz fel, ha kell, segítek is benne. Aztán levenni is! :D
2015. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A whitebalance csúnyán el lett szúrva a képeken, de ha nekem lenne ilyen seggem, egész nap a kezemen ülnék!


Egyébként meg szard le, hogy mit gondolnak mások, azt vegyél fel, amit Te jónak tartasz magadon.

2015. márc. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Igen. Remélem látlak is majd
2015. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a whitebalance vagy amiről beszélsz, kicsavart testhelyzetben az előlapi kamerámmal fotóztam telefonnal, semmi effekt nincs rajta.
2015. márc. 18. 17:08
 28/28 anonim ***** válasza:

A whiteballance azt hivatott megoldani, hogy lámpafénynél is olyan képek szülessenek, mint amit Te a szemeddel látsz. A képeiden sárgásak a színek az egyébként sárgán világító lámpától. Az emberi szem ezt korrigálja, a kameráknak külön beállítás kell. ;)


#25-ös voltam.

2015. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!