Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú. Még nyáron ismerkedtünk meg, rögtön nagyon jó barátok lettünk. Később mikor már jobban megismertük egymást megtetszettem neki, és nekem is ő. Jártunk is volna, csak az volt a gond, hogy a legjobb barátjának tetszek. Azóta hogy ez kiderült nem beszélünk. Már 2 hónap telt el de még mindig nagyon hiányzik. Mindenről ő jut eszembe aludni se tudok. Az iskolába se tudok oda figyelni. Ő most elkezdett beszélgetni egy másik lánnyal, és úgy halottam tetszik neki. De akkor ő sose szeretet csak átvert? Én nem bírom nélküle.. Mit tegyek?

15/L



2015. márc. 18. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez korrekt a részéről.
2015. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igaza van, hogy nem beszélünk. De én még mindig szeretem. Hogy tudnám magam túl tenni rajta?
2015. márc. 18. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:

INem tudom, mertmég én sem léptem túl egy csajon, pedig már jó ideje nem találkoztunk. De így mindenképp könnyebb lesz, ha nem beszéltek. Vagy nem...

Keress más valakit, aki viszont szeret, és neked is bejön.

2015. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus az, hogy életerős, jobb fellépésű srácoknak elsőre csak tetszeni szokott egy csaj (és kell hozzá pár jól sikerült randi, hogy jobban beleessen a csajba), bénább srác viszont számára elérhetetlen csaj iránt is tud sóvárgó szerelmet érezni.


Valószínűleg a srác azért nem közeledik hozzád, mert béna jó barátjára túlzottan tekintettel van. Mivel csak tetszel neki, de még nincs beléd esve, ez még részéről nem túl nagy áldozat.


Mondjuk azért a tipikus az hogy a béna haverra csak egy ideig szoktak tekintettel lenni, ha kicsit többet kerülsz a látóterébe, tekintetedből látja, hogy esélye van nálad, komolyabb csajaként is el tudna képzelni, akkor már nem fogja érdekelni béna jó barátja érzékenysége.

2015. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, minden a külső!
2015. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!