Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj ha egy 13éves fiú jár egy 17éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes
2015. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, irigyellek érte :DD
2015. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyik sem szeretethiányos, áááh...
2015. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes lány lehet:D
2015. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Marko polo ***** válasza:
Miért lenne baj?:D Én most egy kb 20 évesre hajtok (16/F), attól függ passzoltok e egymáshoz...
2015. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel 13 éves -kisfiú- a lány pedig 17 így azért nekem kissé furcsa. Egy 13 éves kisfiúnak még nem kéne csajozni, főleg nem 17 évessel. De ez csak az én véleményem.
2015. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marko polo ***** válasza:
Csak ne legyen belôle se gyerek, Se abortusz... Utána azt csináltok amit akartok...
2015. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig tökéletesen bevált a dolog. Én most 17/F vagyok, a párom 29/N. Nemsokára jön a pici (lány lesz), dec. 13-án összeházasodtunk (nagykorúsítási kérelemmel), valamint 14 éves korom óta együtt lakunk. 12 éves voltam amikor ő 24. Megismerkedtünk, akkor még jobb anyagi helyzetben volt a családom, megtehettük, hogy étterembe hívjam, rózsaszirmokat, pezsgőt, epret, stb. használjunk egy-egy randi alkalmával. (Sőt egy nagy dobásom volt egy kis vonósnégyes az ablaka alá :P) Már fél éve együtt voltunk, amikor a 13. születésnapomon bemutattam a szüleimnek. Hát nagy fennakadás volt belőle, kiakadtak, de én is megmondtam a magamét rendesen, végül békésen megegyeztünk, hogy rendben, okés, de bármi problémát találnak és vége. Lazán vették, nem jártak folyton a nyakunkra. Aztán annyira megkedvelték meg minden, hogy a 14. születésnapomra az "ajándékom", az volt hogy hozzáköltözhettem. (Akkor vette el a szüzességemet xd) Azóta együtt is élünk. A nagykorúsítási kérelemnél több pszichológussal beszélnünk kellett, megmondták, hogy sem a páromnak, sem nekem nincs elméleti problémánk (anyakomplexus, ilyenek), mivel egy fília vagy eltűnik, vagy nem, de változni nem tud. A pedofília 14 év alattiak iránti vonzódás, az efebofília pedig 14-18 közöttiek iránti vonzódás (már ha idősebb vagy az adott kornál)! Mivel a párom 12 éves koromban lett együtt velem (elméletileg pedofil időszak (jogilag nem, mivel nem történt aktus, de még petting is alig, akkoriban pedig 14 évesen már ha beleegyeztem akkor jogilag tiszta volt)), de 14 éves korom után is (efebofil időszak) velem maradt, ezért ő nem lehet egyik sem. Mivel a fíliák nagyon konkretizált dolgok, nem lehet átmenet a kettő között! Pszichológiailag lehetetlen. Szóval a mi esetünkben nem pszichológiai probléma van, hanem egyszerűen csak ízlés kérdése a dolog :P
2015. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!