Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős pasi udvarol, mit tegyek? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasi udvarol, mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés

Nekem is tetszik, de hát igen ma tudtam meg hogy nős....

Konkrétan nem ismerjük egymást... de folyton kérdez rólam,bámul majd kitekeredik a nyaka.

Meg viccel a közös ismerősnek, hogy "kár hogy nős vagyok".... de elméletben nem szokta zavarni az a tény hogy nős...

Valaki valamit?

Ilyenkor mi van?

Abszolút felejtős?

Trollkodók kérem kerüljetek, hasznos válaszokat szeretnék kapni, amiket előre is köszönök!



2015. márc. 18. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ha nem akarsz még több problémát magadnak..
2015. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Válljon el.

Írj nőjének.

2015. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben hol az udvarlás? Felejtsd el a srácot.
2015. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy elteszed a szép emlékeid közé. Hidd el, nem éri meg. Nekem is volt szeretőm, és tudom, min mentek keresztül szegények. Se egy szülinap, se egy névnap, se egy karácsony, vagy újév, csak a délutánokból lopott órácska.
2015. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nyomulás csak bejössz neki. A nős paik sem lettek kiherélve az esküvőn... Szóval ha akarsz tőle valamit adj neki jeleket ha nem akkor egyszerűen ne foglakozz vele majd elsorvad a dolog. Ha szereti az asszonyt és adsz jeleket ugyis megrémül és akkor leáll
2015. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szomorú, nem trollkodásra való... Felejtsd el lehetőleg. F
2015. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én is így érzem, hogy el kell felejtenem.... úgy sem válna el, futó kalandot pedig nem szeretnék.....

Ez a busz elment :)

2015. márc. 18. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:

A másik kérdésben ugyanarról a pasiról van szó? :D


Neked kellene eldöntened, hogy mit szeretnél tőle, azt MENNYIRE szeretnéd, (mekkora árat ér meg,) vagy megoldható-e.

2015. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez komoly h törölték a válaszom mert azt mertem javasolni a kérdezőnek, hogy küzdjön meg a másik nővel és győzze le? Hogy csábítsa el a férfit, hogy szeresse el a feleségétől? Meg hogy egyik nőnek sincs holtig tartó előjoga egy férfira?

hm.. vajon milyen moderációs alapelvet sérthettem?!

2015. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!