Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok normális az ha egy férfi akinek tökéletes minta kapcsolata van minden nap órákig nekem udvarol?

Figyelt kérdés
miközben tudja hogy nekem sosem kéne. és egyáltalán. Ha úgyis csak meg akar fektetni, és tudja hogy nem fogok neki, akkor minek erőlködik ennyit valaki?

2012. júl. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális és az sem aki nem tudja erre az egyértelmű választ!;D
2012. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AvernusTriad ***** válasza:

1. válasz:

Nem.


2. válasz:

Vagy bombasztikusan ellenállhatatlan női egyed vagy, vagy várja a pillanatot, mikor beadod a derekad, vagy nem ért a szóból.

2012. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nah arra várhat.. előbb lesz belőle olajsejk mint hogy engem megkapjon :D csak igazából érdekelt hogy mással is volt- e már ilyen, hogy valaki ennyire rászállt
2012. júl. 11. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást: minden nőt nem lehet lefektetni...de legalább törekedni kell rá:)
2012. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégsem olyan tökéletes az a kapcsolat...

Amúgy meg lehet, hogy nem tudja feldolgozni az elutasítást.

2012. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem ennyit akkor sem kéne érnie egy szexnek de mindegy.. valahol nagyon nevetséges ... hogy valaki letojja ha lebukik, meg semmi nem érdekli csak velem akar lenni
2012. júl. 11. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyfelől ez korántsem minta kapcsolat.

Plusz az nagyon beindítja a pasik fantáziáját, ha valamit amit akarnak, nem kaphatnak meg. A végén már ő maga emel majd eltúlzott magasságokba a reális értékedről (és most kérlek ne vedd sértésnek) és ezért is akar majd annyira megkapni.

2012. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ha jól értem kutyaszorítóban vagyok :D... oké és hogy képes az után rezzenéstelen arccal hazamenni valaki, hogy szia drágám megjöttem, miután órákig egy másik nőért kűzd? hm? azért ha az én párom ilyen lökött lenne nem lenne a párom az biztos .. :D
2012. júl. 11. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!