Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy nem jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy nem jönnek be az ilyen nők?

Figyelt kérdés
egy csomó nő el van pasisodva, tisztelet a kivételnek. focimeccseken any.zik, sorban vedeli a sört, diszkóka, bulika és heti többszöri kocsmaparty. Vagy a másik véglet a kamunő, aki a szekrénynek pucsít és csücsörít. Ezeket nem tartom nőiesnek, nemhogy felnézni nem tudok rájuk, de még az ágyamból is rúgnám ki a sörszaga miatt. Nem vagyok antiszoc, de túlzásnak érzem már ezt a kompenzálást. Randiztam olyannal, aki azon nyávogott, hogy másnapos, és p..ci vagyok, mert nem dohányzom és nem tud lehúzni vele. Hazaküldtem... Hogy vagytok vele, tényleg ez van, vagy felfújom?
2015. márc. 18. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazad van. Szerintem is egy nő legyen nőies.
2015. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bor zoltán ***** válasza:
54%
Na ezért van az hogy fiatal férfi idősebb nő,nem csak neked nem tetszenek az emancipuncik.
2015. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Már nem azért, de a szórakozóhelyek a nők miatt tudnak fent maradni. Ezért van sokszor ingyenes belépés lányoknak. Ha nem lennének nők, a férfiak se mennének, homár party lenne. Nem engedheti el a haját a nő is néha, csak a pasi tehet meg mindent? Az igazi nő szerinted milyeb, a tűzhely fölött görnyed egész álló nap? Én járok bulizni, de emellett sportolok, színházba járok, könyvtári éves bérletem van és érdekel a filozófia és a természettudományok. És nem tartom kevesebbnek magam a szendeszűzeknél, mert úgy gondolom, hogy az igazi tarisznyábavalót az ember tapasztalatokon keresztül szerzi, nem négy fal között. Részegen sok érdekes és értékes ember nyílt már meg előttem, egyáltalán nem bánom egyik ferde estémet sem, tudok viselkedni.
2015. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Ez nem csupán azért van,inkább mert a legtöbb középkorú férfinek csak a fiatal húsra fáj a foga és mindegy,hogy liba vagy tyúk ...hisz nem beszélgetni kell.
2015. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elengedni a haját? Ingyen diszkózni, inni majd a körúton hányni az nekem nem hangzik bulinak....
2015. márc. 18. 18:23
 6/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj de ha részegen,illabilis elmeállapotú részegeknek tartasz csernus órát, nem lesz tapasztalatod, csak káros májad... Nem hiszem el, hogy csak beb.szva tudja magát valaki elengedni....
2015. márc. 18. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha nem hánytam még piától...
2015. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor ne vedd magadra
2015. márc. 18. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
És aki nem anyázik a meccseken, meg nem vedel sört közben, de szereti a focit? Az is baj?
2015. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy nembaj, sőt, csinálja is, főleg ha versenyszerűen. Legalább van célja és nem félti a körmét típus
2015. márc. 18. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!