Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg a lányoknak könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg a lányoknak könnyű fiút találni. Legalábbis a fiúk jönnek mindig ezzel, hogy könnyebb a helyzetük. Na, de akkor?

Figyelt kérdés

19 vagyok ,lány.

A kinézetem megítélni alig ha tudnám .. Annyi biztos,h az önbizalmam nem túl sok mostanában .Amikor volt barátom,akkor helyén volt, szerintem legalábbis. Egy éve,hogy nem vagyunk együtt.

Mikor szakítottunk , abban az időszakban több fiú is érdeklődött, de sajnos nem tudtam értékelni a figyelmüket,így megmondtam nekik,hogy nem szeretnék semmit tőlük..... Akkor még hiányzott nagyon a volt barátom.


De most..mikor úgy érzem,készen állnék arra,h legyen egy barátom,és végre ne a múltban éljek..nem érdeklődik senki komolyabban .

Neten van,h írnak ismeretlenül emberek , egy hónapban 1-2 általában szokott lenni . Őszintén,nem túl meggyőző a szövegük ,és kinézetre sem fognak meg . Persze,tudom ,egy képről még nem lehet eldönteni,de ha úgy érzem ,hogy nem,akkor nem tudok vele mit kezdeni . A másik meg,hogy 23-14 évesek is ismerkednének, de ők már nyilván komolyabb kapcsolat céljából..család stb.


Élőben ismerkedni,még ha szeretnék is, se tudnék ..úgy veszem észre ,mindenki a telójába van bújva ,ez az egyik a másik meg ,nem is lenne bátorságom bármit is szólni ismerkedés céljából.

Egyetemen egy két fiúval beszélek közös ismerősök által ..de ott sincs olyan,aki érdeklődne irántam,vagy magától odajönne.



Én mindig úgy hittem,hogy ha egy lány nem éppen szép ,tehát csúnya ,akkor azért nem érdeklődnek iránta...és van a másik eset,hogy ha valaki túl szép,akkor meg azért nem .

Én egyik kategóriába sem tartozok ... Kezdem nem érteni..már magamat sem:D .


A kisugárzásommal lehet baj nyilván...amin nem csodálkozok,mert mikor barátom hiányoltam hónapokon át,tuti nem pozitív energiát sugároztam...



Szóóval úgy mindent összevetve ennyi. Lányok ,köztetek van ilyen,aki szintén ilyen helyzetben van?

Fiúk,nektek erről mi a véleményetek?


2015. márc. 16. 20:24
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
23-24 *akart lenni,elírtam.
2015. márc. 16. 20:26
 2/39 anonim ***** válasza:
14 évesek komoly kapcsolat iránt?:D
2015. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Na meg is válaszoltad:D
2015. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
34%

"mindenki a telójába van bújva" ez az egyik ok manapság. Még csak véletlenül se kelljen ismerkedni...


A másik meg az, hogy sehol sincs előírva, hogy csak egy srác kezdeményezhet. :)

2015. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
42%
nagyképű vagy és válogatós
2015. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem előírás,hogy egy srác kezdeményezhet csak,de lássuk be,ha egy lány iránt nem érdeklődnek ,vagy csak alig,akkor ott valami gond lehet....
2015. márc. 16. 20:29
 7/39 A kérdező kommentje:
38%os válaszoló : indokold,és akkor lehet még ez is kiderül rólam
2015. márc. 16. 20:30
 8/39 anonim ***** válasza:
40%
Arról, hogy válogatsz, nem mi tehetünk, viszont egy ugyanilyen átlagos külsejű férfinak tized annyi nő jut amennyiben nem ír rá minden 2-ra, ezért könnyebb a nőknek párt találni.
2015. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem biztos, hogy egy 23-24 éves fiatal férfi már családot akar. Még a harmincasok is sokszor csak kalandot...

Úgy gondolom, hogy ha jól nézel ki és pozitív vagy, sokszor mosolyogsz akkor jönnek az udvarlók.

2015. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Ensam skog ***** válasza:
100%
Havi 1-2 ember ismerkedne veled akit elhajtasz. Élőben meg nem teremtesz kapcsolatot másokkal. Akkor honnan a fészkes fenéből tudják a pasik, hogy ismerkedni akarsz? A fehér herceg szőke lovon nem fog csak úgy bekopogni az ajtón, hogy Mjuriel leszel a szerelmem?
2015. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!